Що нового?

Набір учасників [[Академія RAD] стажування в студії RED.Design 1.0. Тариф Все Сам (Анна Симонова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7317 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1521.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

74205

Прихований контент для користувачів Alister, Asteri, Аигога, Homer vintra, Ауріка, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

Про курс


Пройти стажування в RAD.DESIGN протягом 2 – х місяців-це відмінна можливість отримати реальний досвід роботи в дизайн-студії в команді професіоналів.
Ви разом з наставником будете створювати ескізний проект квартири в Neva Tower в центрі Москви.

Поки весь світ на карантині, ви спроектуєте унікальний яскравий проект для свого портфоліо.
Ви навчитеся створювати грамотні планування, унікальні концепції і вивчіть всі можливі методи подачі власної ідеї.

Колажі, скетчі, розгортки, мудборди – все це важливий етап роботи дизайнера інтер'єру. Так працюють професіонали по всьому світу. Настав Ваш час для творчості та креативу!

Анна Симонова
Я буду Вашим індивідуальним коучем!
Засновник і керівник першої в Росії онлайн-Академії для дизайнерів інтер'єру – РАД (Російська академія дизайну).

Закінчила МГТУ ім. Баумана, МГУКИ, школу деталі, HORECA Milan. З 2008 року реалізувала понад 100 успішних проектів – комерційні, готельні та житлові. Член Асоціації спікерів СНД. Професійний спікер PSF.

Переможець Successful Ladies Awards в 2018"Кращий засновник онлайн школи". Переможець Successful Ladies Awards в 2019"засновник кращого дизайн спільноти".

Наталія Чепурна
Я навчу вас створювати скетчі на планшеті.
Художник-педагог з академічною художньою освітою; дизайнер-декоратор з досвідом в інтер'єрах більше 15 років.
Автор і засновник онлайн-школи "QuickStepDraw". Автор і викладач тренінгу "Анти3DMax" (швидкої презентації інтер'єру на IPad).
  • Доступ до двох рівнів курсу в особистому кабінеті
  • Доступ до уроків на 6 місяців
  • участь у закритому чаті
  • Доступ до додаткових матеріалів до уроків
  • участь в планерці в якості слухача
Тариф все САМ (слухач курсу)
Вартість: 19 900р.

https://privatelink.de/?https://onlinerad.ru/raddesign
 
Угорі