Що нового?

Придбаний [Актіон] Головбух. Підписка до грудня 2022 року

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5879 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 88.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

"Главбух" - журнал, на який можна покластися

Правильне ведення бухгалтерського обліку-запорука успіху компанії.

Двічі на місяць практичний журнал "Головбух", що виходить у паперовому та електронному форматі, публікує найсвіжіші новини, огляди та інструкції щодо застосування бухгалтерського та податкового законодавства. Редакція видання розміщує інтерв'ю з експертами бухобліку, радниками державної цивільної служби, фахівцями трудової інспекції, що дають чіткі роз'яснення на актуальні теми. "Головбух" заздалегідь попередить про підготовлювані нововведення, що допоможе швидко перебудувати роботу бухгалтерії з урахуванням вимог законодавства. Безперечно, цей журнал для бухгалтера, керівника, фінансиста, кадровика і юриста, буде корисний і для малого бізнесу і для великих корпорацій. Він допоможе бути завжди в курсі подій і уникати грубих помилок в роботі.

Подача матеріалу в журналі розділена на блоки
 • Новини – анонс змін законодавства в галузі оподаткування, бухобліку, трудового права, коментарі до нових листів Мінфіну, ФНС, ПФР і змін в роботі, які готують чиновники.
 • податки, бухоблік і внески – огляд змін в обліку та практичні статті про порядок розрахунку і сплати податків, їх звірки з ФНС і фондами. Розбір найбільш поширених помилок практикуючих бухгалтерів. Готові вирішення складних питань.
 • звітність – порядок складання і здачі бухгалтерської, податкової та іншої звітності: до фондів, статистику, екологію. Практичні матеріали з вирішенням питань по даній темі.
 • розрахунки – роз'яснення по роботі з банками: правила відкриття і закриття розрахункових рахунків, звіти в банки, відповіді на запити, огляди законів Центробанку.
 • перевірки –/b> - порядок дій при проведенні контрольних податкових заходів, інших перевірок, вирішенні спорів. Думки компетентних фахівців.

  • Зарплата і кадри – правила оформлення кадрових документів, нарахування заробітної плати та інших виплат, Управління персоналом, порядок вирішення трудових конфліктів.
  • Головбух в малому бізнесі – корисна рубрика для фахівців і керівників, які працюють в компаніях, що відносяться до малих підприємств, які застосовують спецрежими.


У журналі ви знайдете зручні таблиці, зразки для заповнення форм звітів, документів і листів, відповіді на питання передплатників, професійні тести для бухгалтера, список значущих для бухгалтерії справ на найближчі два тижні.

разом з підпискою на журнал для бухгалтера Ви отримаєте повний доступ:
 • до сайту з усіма відео матеріалами вебінарів і семінарів;
 • до правової бази з щодня оновлюваними документами;
 • до бібліотеки з електронними книгами.
Редакція проводить захоплюючий і корисний конкурс на премію "Головбух року" з врученням грошової премії. Будь-яка інформація, представлена у виданнях, гарантує достовірність-посилатися на неї можна в будь-яких спорах з перевіряючими органами.


https://privatelink.de/?https://action-press.ru/pechatnye-i-elektronnye-izdaniya/izdaniya-dlya-bukhgaltera/glavbukh
 
Угорі