Що нового?

Набір учасників Альбрехт Дюрер і Венеція (Олена Забродіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 258 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28139


Альбрехт Дюрер і Венеція (Олена Забродіна)

Великий німецький майстер Північного Ренесансу, Альбрехт Дюрер нерозривно пов'язаний з Італією і особливо, з Венецією. Двічі він приїжджав туди, але якщо про першу поїздку Дюрера в середині 1490х років ми знаємо дуже мало, то про другу – в 1506-1507 – збереглося багато і документів, і свідчень самого художника і його сучасників.

Перша поїздка не тільки дала майстру можливість відвідати майстерні великих майстрів Венеціанського Відродження, а й зміцнила його професійне самоусвідомлення: в Німеччині художників ще вважають ремісниками, а в Італії до них ставляться, як до творців. Все це відразу ж позначилося на творах, створених Дюрером відразу після повернення з Венеції.

Другий раз Дюрер приїжджає до Італії вже знаменитим майстром, твори якого нещадно копіюються, в першу чергу в спробі захистити свої авторські права. Але також він дізнався, що його співвітчизники, що живуть в місті на воді, вирішили прикрасити свою церкву Сан Бартоломео неподалік від німецького подвір'я - Фондако деї Тедескі, і сподівається отримати це замовлення. Приїхавши, він не тільки створив один зі своїх шедеврів- "свято вінків з троянд", але і кілька інших картин, в яких видно вплив і Джорджоне, і Дж.Белліні.

І в кінці лекції ми обов'язково поговоримо, через які міста проходила дорога додому Дюрера: він заїжджав і в Болонью, і в Мантую, де міг зустрічатися і з Раймонді, і з Мікеланджело, і з іншими майстрами італійського Відродження.

https://privatelink.de/?http://www.artimex.ru/lecture/lektsiya-durer-venetsiya
 
Угорі