Що нового?

Придбаний Аналіз продажів на маркетплейсах [mpstats.io] [Професійний]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 40000 ГРН
Учасників: 1 з 100
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 416 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
MPStats.io - це система моніторингу цін, продавців і товарів на російських маркетплейсах. Завжди свіжі і повні дані на відстані одного кліка.


Як це використовувати?
Застосувань для таких даних дуже багато, ось 3 найбільш частих завдання:
1. Пошук ніші
Вам не потрібно заморожувати гроші в товарі, щоб отримати дані про продажі на реальному прикладі; вам не потрібно відстежувати один або десяток товарів протягом декількох тижнів, щоб оцінити попит; ви можете провести аналіз десятків Ніш за пару годин і отримати результати, близькі до реальних
2. Пошук ідей для нових товарів
Вже працюєте і думаєте над розширенням асортименту? Відмінно, подивіться, які моделі добре йдуть у конкурентів і візьміть їх ідеї собі на озброєння;
3. Аналіз ринку
Маркетологи кажуть, що ринок падає, що погано у всіх, а не тільки у нас? Тепер можна не гадати на кавовій гущі, а подивитися на реальні продажі ваших конкурентів і вирішити, проблема з ринком, з нішею, з позиціонуванням або асортиментом

Як працювати з таким масивом інформації?
Всі дані представлені у вигляді зрозумілих зведених таблиць – товари за категоріями, товари по брендам, товари по продавцю (для Ozon), картка товару з детальною інформацією про продажі. Аналіз не займе багато часу, а набір допоміжних інструментів зробить його ще простіше.

У вас є лише дані про залишки та замовлення?
Здається, навіть цих даних вистачило б, щоб вважатися унікальним сервісом, але ми пішли далі. У нас є інформація про товари, залишки, замовлення, фотографії, позиції в рубриках та їх зміни, динаміку зміни цін товару.

А раптом цікавого мені товару не знайдеться?
Ми дуже здивуємося, але таке безумовно можливо, в такому випадку ви можете додати товари в сканування, і наші роботи почнуть перевіряти і їх.

Продажник: https://mpstats.io/tarif
MPStats.io - це система моніторингу цін, продавців і товарів на російських маркетплейсах. Завжди свіжі і повні дані на відстані одного кліка.Як це використовувати?
Застосувань для таких даних дуже багато, ось 3 найбільш частих завдання: 1. Пошук ніші Вам не потрібно заморожувати гроші в товарі, щоб отримати дані про продажі на реальному прикладі; вам не потрібно відстежувати один або десяток товарів протягом декількох тижнів, щоб оцінити попит; ви можете провести аналіз десятків Ніш за пару годин і отримати результати, близькі до реальних 2. Пошук ідей для нових товарів вже працюєте і думаєте над розширенням асортименту? Відмінно, подивіться, які моделі добре йдуть у конкурентів і візьміть їх ідеї собі на озброєння; 3. Аналіз ринку Маркетологи кажуть, що ринок падає, що погано у всіх, а не тільки у нас? Тепер можна не гадати на кавовій гущі, а подивитися на реальні продажі ваших конкурентів і вирішити, проблема з ринком, з нішею, з позиціонуванням або асортиментом як працювати з таким масивом інформації? Всі дані представлені у вигляді зрозумілих зведених таблиць – товари за категоріями, товари по брендам, товари по продавцю (для Ozon), картка товару з детальною інформацією про продажі. Аналіз не займе багато часу, а набір допоміжних інструментів зробить його ще простіше. У вас є лише дані про залишки та замовлення? Здається, навіть цих даних вистачило б, щоб вважатися унікальним сервісом, але ми пішли далі. У нас є інформація про товари, залишки, замовлення, фотографії, позиції в рубриках та їх зміни, динаміку зміни цін товару. А раптом цікавого мені товару не знайдеться? Ми дуже здивуємося, але таке безумовно можливо, в такому випадку ви можете додати товари в сканування, і наші роботи почнуть перевіряти і їх.

Продажник: https://mpstats.io/tarif Ціна: 28000 руб. (тарифний план Професійний на 1 місяць + сервер для організація доступу

Як і в минулій підписці купується три ліцензії і діляться порівну між учасниками.
 
Угорі