Що нового?

Набір учасників Багатошаровість. Інструкція по застосуванню (Тетяна Книш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 217 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
багатошаровість - це те, що піднімає ваш рівень на порядок вище.
Цей прийом завжди виглядає незвично і цікаво.


що в міні-курсі?
  • плюси багатошаровості і чому саме вона;
  • Як поєднувати фактури в багатошаровості, щоб образ вдався;
  • Як працюють довжини в багатошарових комплектів;
  • скільки шарів можна безболісно використовувати в образі;
  • як в багатошаровості створити жіночний і стрункий силует;
  • які акценти додати, а що прибрати з багатошарових комплектів.
втомилися від нудних комплектів - давайте формувати нові!
Міні-курс в запису, ви можете переглянути його в будь-який час в будь-якому місці)

це магія з одягом.
Доброго дня!

Коли, як не в холодний період використовувати багатошаровість! Це ідеальний прийом для того, щоб виглядати стильно, красиво і при цьому зручно і тепло.

Звичайно, в багатошаровості є деякі обмеження, не кожна фігура може виглядати в ній ідеально. Ті, хто хоче детально розібратися в цьому, дочитайте лист до кінця))

Все одно є кілька прийомів, які допоможуть нам в правильному застосуванні багатошаровості.

Це ж здорово, коли без покупок можна з уже наявних речей сформувати новий комплект. Застосовуючи лише свою голову!


перерахую 5 найпростіших варіантів багатошаровості, які напевно можна здійснити у вашому гардеробі:
1. одягніть плаття поверх штанів, джинс.
Практика показала, що найкраще використовувати скинни, джеггінси, штани не дуже об'ємні. Поверх я надягаю навіть мереживну легку накидку, легке плаття з малюнком, доповнивши комплект необхідними аксесуарами по ситуації. У кожного вона своя і від аксесуарів теж багато що залежить. До речі, цей прийом вже далеко не новий. Досить боятися, сміливо використовуйте!
2.одягніть пухкий, в міру об'ємний светр поверх струмуючого легкого сукні. Добре доповнити чобітьми, черевиками, грубої взуттям. Тепло і жіночно;

3. легкий топ поверх чогось нитка ), особисто я люблю варіант футболок і не дуже - сорочок, блуз. З футболками або лонгслівами якось простіше. Хоча, деякі навіть на светр надягають топи, як декор)), по мені - це перебір;

4. светр на сорочку, блузу.один з найпростіших способів. Але чомусь досі рідко застосовується в гардеробах. Тут головне правильно розставити акценти,виправити комір Блузи і дістати манжет з - під рукава светри.такі маленькі деталі як комір і манжети дуже сильно впливають на образ. Деякі винахідливі виробники навіть випускають такі готові речі, як би светр з сорочкою;

5.не нехтуйте наявними жилетами і жакетами.це ваш старт в багатошаровість. Все елементарно просто, але ви цей етап вже проходите і потім простіше створювати більш складні композиції. Наприклад, з пункту 4 беремо светр+блузу і додаємо жилет. Додали ремінь по можливості, брошка, правильну сумку і краса!

Роки 2-3 тому у мене був окремий майстер-клас з використання багатошаровості.

Так ось, зараз він трансформувався в міні-курс, де я розповідаю про основні принципи, небезпеки, кому і як можна використовувати, які протипоказання по фігурам і рекомендації.


У міні-курсі "багатошаровість-інструкція до застосування" ви точно знайдете те, що вам до душі.
я хочу, щоб моя інформація була максимально корисною, цікавою та актуальною для вас.



https://privatelink.de/?https://a1.style-on-line.ru/mnogosloinost
 
Угорі