Що нового?

Набір учасників Букмекерські вилки: заробляй в Інтернеті від 100 000 рублів на місяць

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кому підійде курс

  • тобі не хочеться платити за недостовірну інформацію;
  • тобі набридло працювати на дядька;
  • ти маєш чітке розуміння, що гроші не можна заробити швидко і легко;
  • тобі хочеться більше свободи і ні від кого не залежати.
завдяки курсу ти дізнаєшся
  • все про Букмекерські вилки;
  • все про сканер для пошуку арбітражних подій;
  • Як стати успішним арбітражем спортивних подій.
заробіток на букмекерських вилках-це робота на самого себе. У такої роботи немає певного графіка, для неї не потрібні великі вкладення і наявність комп'ютера і доступ в інтернет будуть плюсом. Спорт завжди був і буде актуальний, тому заробіток на ньому теж буде вічний.
Здрастуйте! Радий вітати Вас у себе на сайті!

Давайте знайомитися. Мене звати Євген! З 2017 року я займаюся арбітражем спортивних подій в букмекерських конторах, так званими футболками. Це коли ми ставимо ставку на два протилежних результату, і незалежно від результату гри завжди залишаємося в плюсі.

Приміром. йде футбольний матч, рахунок 2: 3. В одній букмекерській конторі ми ставимо на перемогу першої команди, а в іншій на перемогу другої команди або нічиї. Ми зробимо ставку так, щоб виграш не тільки приніс дохід, але і перекрив поразку протилежної ставки. І тепер незалежно від результату матчу Ми залишаємося у виграші! Це і є букмекерська вилка.

Я витратив не мало часу і грошей перш ніж почав заробляти на цьому. Тепер помилки в минулому. Я пройшов довгий шлях від новачка до
професіонала! За 2018 рік я заробив 2 700 000 рублів! Круто?

Друзі часто просили мене навчити заробляти також як я. часті вмовляння дали свої результати. Я зібрав свій авторський курс заробітку на вилках в букмекерських конторах. Він включає в себе весь мій досвід. Теоретичні та практичні заняття, які дозволять вам досягти результатів як у мене або набагато вище. За умови, що ви будете працювати. Мій курс не чарівна паличка, а керівництво до правильних дії і шляхам обходу помилок.
 
Угорі