Що нового?

Набір учасників Біла схема заробітку на CPA. Від 2000 в день!

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Всіх вітаю!

Я хочу продати свою прибуткову білу схему заробітку на CPA. Хто не знає, що таке CPA:
CPA - це "cost per action", в перекладі"плата за дію". Це метод оплати реклами, при якій ви отримуєте гроші за те, що наведений вами клієнт виконує якісь корисні дії.
По даній темі я працюю вже більше пів року, і хочу сказати тема робоча, і до сих пір працює. Але зараз я потихеньку переходжу в іншу сферу, а саме на закордонний трафік, там все трохи по іншому. І тому на цю схему у мене не вистачає часу!

І як раз з цих причин я продаю свою авторську схему заробітку на CPA, для того щоб вона не лежала просто так без діла, а могла принести прибуток іншим користувачем, ну і звичайно трохи мені, якщо будете моїми рефералами

Суть схеми

Ми будемо займатися виключно білими видобуваннями трафіку, на певні оффери. І вся аудиторія буде майже повністю цільова і конвертабельна. Порушень з боку ПП за такий метод видобутку трафіку не буде! А якщо і будуть підозри, легко можна відмазатися, так як ми нічого не порушували.

Дана схема заробітку відмінно підійде зовсім новачкам, так як допоможе заробити перші гроші! Ну і також може бути корисна професіоналам у своїй справі.
Вкладення потрібно, але не великі, один раз доведеться вкласти кілька сотень рублів, але не більше 500 рублів.

Відразу хочу сказати, що тему не вб'є велика кількість народу, але може викликати маленьку конкурентність, яка зовсім буде не значною.

Заробляти будемо приблизно 1000-2000 рублів в день, в залежності від часу роботи, для даного заробітку буде досить від 2 годин (найшвидшим), а якщо ви занадто повільний то годин 3-4.

Хоч і тема не боїться великого напливу користувачем, але я все ж обмежу кількість копій до 20 штук.

Також в якості бонусу, додаю схему по сірому заробітку на CPA, яка також працює, і приносить дохід від 1000 рублів в день!

Ціна: 4500 руб

https://privatelink.de/?http://www.rusmmg.ru/showthread.php?t=57811
 
Угорі