Що нового?

Придбаний Більше, ніж лялька (Наташа Кондратюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ми раді запропонувати вам оновлений електронний курс "більше, ніж лялька..", який вже допоміг багатьом ученицям стати впізнаваними майстрами.
Цей МК саме для вас, якщо ти:
  • не тримала кисть зі школи,
  • зовсім не вмієш малювати,
  • віриш, що навчитися малювати складно,
  • вважаєш, що потрібно мати талант, щоб навчитися малювати,
  • не віриш у власні сили.
Докладні фото і відеоуроки розкажуть всі твої сумніви чіткими інструкціями, що і за чим робити. Тобі не доведеться змішувати якихось складних відтінків, Наталя підкаже готові варіанти фарб, які є у вільному продажу.
Створила курс Наталія Кондратюк, автор з 6 річним досвідом, текстильні ляльки якої живуть по всьому світу: від штатів до Австралії, Європа, Азія.
Живі образи створені завдяки простим, але дієвим секретам автора, якими вона цілком ділиться в цьому значному обсязі інформації.


Отже, матеріал розділений на 3 частини:
  1. Створення тільця і його Тонування
  2. Розпис обличчя
  3. Образ: одягу та зачіски
Майстер-клас побудований на основі викрійки ляльки-тиквоголовки з бовтаються ручками і ніжками.
Авторські викрійки від Наталії Кондратюк ви можете скоро придбати додатково!
(Підписуйтесь на оновлення)

В 1 частини мк ви навчитеся легко переносити викрійку на тканину, використовуючи один прийом, придуманий нею. Ви зможете легко вшити ніжки в тулуб і набити його максимально рівно, в тому числі створити дійсно круглу голову. Також максимально однорідно ви забарвите тіло ляльки. У цьому Вам допоможе PDF-файл з фото і підписами. Сама Тонування знята на відео. Ви дізнаєтеся, як легко розмістити ляльку в духовій шафі.

2 частина мк містить детальну інфо про те, як" оживити " ваші ляльки. Ви навчитеся створювати ескіз обличчя, тонувати обличчя ляльки, що створить відчуття живого об'ємного обличчя. Ви навчитеся підбирати різні відтінки очей з урахуванням не тільки самого кольору, але і його теплоти: блакитні, зелені, карі (теплі/холодні). Ви навчитеся змішувати фарби для створення природного відтінку губ. Весь процес розбитий на кілька етапів, кожен з яких знятий на невеликі відео. Крім того МК супроводжується фототаблицами з підписами, папками з фотографіями.

У 3 МК входить інфо по створенню зачісок. Ви дізнаєтеся про різні матеріали і про те, як з ними працювати по фотографіях процесу з короткими коментарями. Інформація в цій частині представлена без докладного опису, короткими тезами, тому що Наталя каже, що всі її зачіски дуже прості у виконанні.
У МК" Образ " також міститься матеріал по створенню одягу для ляльок. Він включає викрійки саме під гарбуз з першої частини на 6 аркушах, відео з процесом Тонування одягу 2 способами, а також фото з процесом створення безпосередньо одягу: сукні, брюк, пальто і т. д.
https://www.livemaster.ru/item/18987741-materialy-dlya-tvorchestva-master-klass-bolshe-chem-kukla-kon
 
Угорі