Що нового?

Придбаний [Біомеханіка руху від Yulia.Stretch] Розтяжка для всіх. Тариф Самостійний (Юля Грошева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 81.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

81637

Які вправи на розтяжку підійдуть саме тобі?
Який спосіб розтягування найкраще допоможе саме тобі зрозуміти і розширити можливості твого тіла?
З якою програмою вправ можна впевнено стартувати в новому році?
Як поєднувати з розтяжкою зміцнення м'язів, навички контролю над тілом і балансу?
Як виконувати вправу, щоб воно у тебе вийшло і принесло тобі користь?
Розтяжка або мобіліті?

Ти сама зможеш відповісти на ці питання після 4-тижневого практичного курсу, розробленого Yulia.Stretch для створення твоєї оптимальної програми з розвитку гнучкості. Робота з тілом-це довгостроковий проект по перебудові себе, і дуже важливо в ньому вибрати відповідний напрямок з урахуванням своїх особистих цілей і особливостей. На курсі ми обговоримо всі елементи стретчинга від розминки до глибокої розтяжки, навчимося адаптувати різноманітні вправи під свої можливості і збирати з них свою індивідуальну програму занять.

Якщо ви згодні з одним або декількома з тверджень нижче, то курс "Розтяжка для всіх" стане рішенням для ваших запитів
  • я хочу займатися розтяжкою, але не можу зрозуміти, як мені краще діяти.
  • я хочу в постійну онлайн групу до Юлі.
  • Я не планую займатися в групі, але хочу складений разом з Юлею план для самостійної роботи над розтяжкою.
  • я хочу розтягуватися, але не хочу на шпагат.
  • а я, навпаки, хочу здорові методи розтягування, але щоб вони привели мене до шпагату.
  • я зовсім негнучка, з чого мені починати?
  • я багато займаюся розтяжкою, хочеться різноманітності і нових ідей.
  • Давно спостерігаю за аккаунтом yulia.stretch і мені все там цікаво.
  • я хочу більше дізнатися про те, як Юля проводить свої заняття.
  • я хочу просто спробувати заняття з Юлею, щоб дізнатися чи підходять вони мені.
підсумком курсу буде ваша індивідуальна програма занять розтяжкою, з якою ви можете або приєднатися до онлайн групі під керівництвом Юлі, або продовжити працювати самостійно
https://privatelink.de/?https://istretch.zenclass.ru/public/products
 
Угорі