Що нового?

Ваші відгуки на форумі

admin

Administrator
Команда форуму
Добрий день, шановні учасники форуму!

Тут ви можете залишити відгук про роботу нашого форуму або про якесь конкретне згортання. Ми уважно читаємо ваші відгуки, щоб зробити наш сайт ще краще завдяки вам. Наша команда також звертає Вашу увагу на те, що за залишення позитивного докладного відгуку про наш ресурс В Google або на будь-яких сайтах відгуків та інших ресурсах ми стягуємо винагороду в розмірі 20 монет (внутрішня валюта форуму). Крім того, за написання докладної статті (від 2000 символів без пробілів) з позитивним кольором на вашому сайті ми присудимо вам 40 монет. Для цього вам потрібно відписатися про це нижче.
 
Останнє редагування:
-

-
Це я як? Надайте докладного пояснення, без води, відписок.
 
Останнє редагування модератором:

LeNok

New member
З серная місяця написала в складчину и підписалась що хочу придбати курс. Написали чекайте. Зараз листопад і відповіді немає. Кошти перерахувала на гаманець а придбати курси не можу!
взагалі з придбанням курсів треба чекати місяці це як, працює?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

-
Це я як? Надайте докладного пояснення, без води, відписок.
курс був виданий із затримкою. Таке буває на 100 складчин 2 рази. звертаю вашу увагу на те, що в публічних розділах заборонено публікувати дані перекладу
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
З серная місяця написала в складчину и підписалась що хочу придбати курс. Написали чекайте. Зараз листопад і відповіді немає. Кошти перерахувала на гаманець а придбати курси не можу!
взагалі з придбанням курсів треба чекати місяці це як, працює?
У вас є монети в гаманці, але ви не записуєтеся чомусь в складчини. Запишіться і натисніть на оплатити монетами
 
Останнє редагування:

Lolalina777

Member
Велика подяка хлопцям і дівчатам цього сайту, особливо Квіточці - ви найкращий 💙💛 і Маргот - ви найкраща 💙💛 Велике велике дякую ❤
Бажаю успіху великого у всьому и всюди! ❤💖🌹
 

Desired

Организатор
@Квітка, подскажите пожалуйста, ветки в которых написано на курсах - "Придбаний", и организатор тем, которых - является модератор Gadzhi, многие висят без ответа. Немного непонятно, эти курсы действительно приобретены и их можно купить или я в списке игнора нахожусь? С Уважением, Я.
P.S. Было бы логичнее обратиться, непосредственно к данному модератору, но чувствую, ему не до подобных вопросов, а Вы - самый активный на форуме человек и модератор.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
сьогодні або завтра подивлюся нові заявки на форумі. Також нас є досить багато організаторів на форумі Ви їх теж можете просити провести складчини.
 
Доброго дня, хочу придбати три курси, написав що готовий оплатити, проте відповіді поки немає, як і організатора по них
 
Угорі