Що нового?

Ваші пропозиції

admin

Administrator
Команда форуму
Добрий день, шановні члени клубу!

Ми просимо Вас залишати свої пропозиції та рекомендації по роботі нашого форуму. Це може бути відгук на якесь згортання, виявлення якоїсь помилки, пропозиція щодо поліпшення роботи ресурсу, пропозиція вашої допомоги (в тому числі платної) або креативна ідея і так далі. Загалом, ми чекаємо від вас втілення Ваших ідей в письмовому вигляді!!!!
 
Останнє редагування:

geat-geat

New member
пропозиція: додати до статуту/правил заборону на викладання матеріалів на *.ru та інших ресурсах походження "ру". нажаль це практикується.
 

Margotte

Организатор
пропозиція: додати до статуту/правил заборону на викладання матеріалів на *.ru та інших ресурсах походження "ру". нажаль це практикується.
Тоді, будь ласка, вимагайте заборону на складчини російський авторів. Яких на форумі більшість.
 

geat-geat

New member
Тоді, будь ласка, вимагайте заборону на складчини російський авторів. Яких на форумі більшість.
я вношу пропозицію
це вибір кожного
мені важливо знати, що це автор з рефії, і було б добре обов'язково зазначати в описі до матеріалів: мова матеріалу, походження автора, місце проживання (якщо таке відомо про автора)
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
пропозиція: додати до статуту/правил заборону на викладання матеріалів на *.ru та інших ресурсах походження "ру". нажаль це практикується.
Поступово ми вирішуємо цю проблему. У моїх складчинах де більше однієї людини бере участь я викладаю матеріал на меге.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
я вношу пропозицію
це вибір кожного
мені важливо знати, що це автор з рефії, і було б добре обов'язково зазначати в описі до матеріалів: мова матеріалу, походження автора, місце проживання (якщо таке відомо про автора)
Дякуємо, що озвучили вашу позицію. Будемо намагатися так робити.
 
пропозиція: курси, що без організатора, переймунавати з "доступний" на, наприклад "потрібен орг", а статус "доступний" залишити тільки для тих курсів, що можно придбати за день-два......а то виходить що всі курси придбанні, але купити їх не можливо
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
пропозиція: курси, що без організатора, переймунавати з "доступний" на, наприклад "потрібен орг", а статус "доступний" залишити тільки для тих курсів, що можно придбати за день-два......а то виходить що всі курси придбанні, але купити їх не можливо
Дякую за відгук. Тут питання в тому скільки учасників бере участь в складчині. Якщо ви хочете дуже провести складчину, можливо, варто туди покликати учасників.
 
Дякую за відгук. Тут питання в тому скільки учасників бере участь в складчині. Якщо ви хочете дуже провести складчину, можливо, варто туди покликати учасників.
Я хочу придбати, а не провести складчину, що викладена як "придбана".
Тоді в чому різниця між "придбаний" та "набір учасників"?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Я хочу придбати, а не провести складчину, що викладена як "придбана".
Тоді в чому різниця між "придбаний" та "набір учасників"?
не треба нічого вам проводити. Якщо ви хочете отримати матеріал в складчині і немає організатора, просто покличте туди учасників. Про етапи складчин докладно написано в правилах.
 

Yaruk1230

Member
не треба нічого вам проводити. Якщо ви хочете отримати матеріал в складчині і немає організатора, просто покличте туди учасників. Про етапи складчин докладно написано в правилах.
тікет в підтримці
 

Kseniia3Esq

New member
А яким чином попросити організувати певну складчину? Хочу придбати Паєвську "Про підлітків"
 

Хочуча

New member
Доброго дня. Прошу додати фото в опису складчини. У кожного автора є опис курса з фото і відео. Було б зучно одразу бачити повний опис продукта. Дякую.
 

LeNok

New member
ЧОМУ сайт так погано і не оперативно працює сайт? Це мягко сказано! З перекладом грошей ні яких питань швидко переводять на гаманець. Але чомусь з Україні гроші перевести не можливо самому на гаманець. На скільки я розумію це ж Україний сайт?! Але добре що хоть тут швидше з переводом
А от щоб складчину отримати треба чекати місяцями!? На скарги відповідь просто чекайте , я бачу що ви пишете, скоро відкриють .
Просто після такого довгого очікування по три місяці питання в придбанні складчину може вже бути для людини не актуально! А гроші залишаються на гаманці!
Якщо складчина в статусі придбана то в чому проблема відкрити на неї посилання? Я розумію якщо ще іде збір людей , то це інша історія.
І в загалі на іньших сайтах такого формату це все відбувається за долі секунди.
 

LeNok

New member
пропозиція: курси, що без організатора, переймунавати з "доступний" на, наприклад "потрібен орг", а статус "доступний" залишити тільки для тих курсів, що можно придбати за день-два......а то виходить що всі курси придбанні, але купити їх не можливо
Все вірно написали . Я чомусь і предполагала що так і е, бо так завжди на всіх інших форумах. Тому записалась закинула гроші а теперь з’ясовуется що купити не можна? А гроші вже на гаманець скинуті
 
Все вірно написали . Я чомусь і предполагала що так і е, бо так завжди на всіх інших форумах. Тому записалась закинула гроші а теперь з’ясовуется що купити не можна? А гроші вже на гаманець скинуті
Написала "пропозицію", а результату все одно - нуль, нічого не змінюється, не відповіді від команди форуму, а відписки..... Далі стає тількі гірше......Гроші в гаманці є, а придбати ті курси, що цікавлять - неможливо.
 

LeNok

New member
Написала "пропозицію", а результату все одно - нуль, нічого не змінюється, не відповіді від команди форуму, а відписки..... Далі стає тількі гірше......Гроші в гаманці є, а придбати ті курси, що цікавлять - неможливо.
Аналогічно) я багато на які записалась ще в серпні ніхто не реагував тому з деяких вийшла і купила іньших складчинах, без проблем. Коли написала скаргу то відповіли що не так довго я і жду одну видали. А та що з серпня так і немає. Тепер і гроші вивести не можливо і купити немає коректної відповіді крім «скоро видам» а скоро це коли не відомо.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Прошу додати фото в опису складчини. У кожного автора є опис курса з фото і відео. Було б зучно одразу бачити повний опис продукта. Дякую.
Доброго дня будемо старатися. Просто з фото і відео є деякі проблеми. дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
ЧОМУ сайт так погано і не оперативно працює сайт? Це мягко сказано! З перекладом грошей ні яких питань швидко переводять на гаманець. Але чомусь з Україні гроші перевести не можливо самому на гаманець. На скільки я розумію це ж Україний сайт?! Але добре що хоть тут швидше з переводом
А от щоб складчину отримати треба чекати місяцями!? На скарги відповідь просто чекайте , я бачу що ви пишете, скоро відкриють .
Просто після такого довгого очікування по три місяці питання в придбанні складчину може вже бути для людини не актуально! А гроші залишаються на гаманці!
Якщо складчина в статусі придбана то в чому проблема відкрити на неї посилання? Я розумію якщо ще іде збір людей , то це інша історія.
І в загалі на іньших сайтах такого формату це все відбувається за долі секунди.
я раз сто відповідав на це питання. Нас 2 організатора на постійній основі. за 2 тижні у мене 350 нових заявок на організацію складчин. Я не можу їх обробити. У мене 2 руки тільки. Поступово оргів і складчиків стає більше і ситуація змінюється.
Поповнити можна свій баланс, на суму побільше треба вибрати. Там є долари є криптовалюта, при бажанні, ви зможете поповнити.
Всі інші сайти складчини це росіяни. У них я місяцями сам чекав видачу матеріалу, іноді переводив їм грошей, а потім нічого не отримував. Ще вони часто банять акаунти. У нас тільки 2 бана було.
Пишіть всі питання в службу підтримки.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Написала "пропозицію", а результату все одно - нуль, нічого не змінюється, не відповіді від команди форуму, а відписки..... Далі стає тількі гірше......Гроші в гаманці є, а придбати ті курси, що цікавлять - неможливо.
відповів вище.
 

Wisdom

Member
Просто хочу дуже подякувати організаторам та модераторам за вашу працю!
Так, було би трошки більш зрозуміло щодо статусу складчини, якщо зробити, як пропонувала ОміраВаластро. Але на даний момент ви єдиний такий ресурс на україномовному просторі і я навіть не уявляю, як ви справляєтеся з цим потоком заявок на складчині!
Я всі свої складчини, які купувала у вас - отримала дуууже швидко (1-3 дні)! І навіть, коли треба було "перезалити" курс - ви також дуже швидко реагували.
Тож, просто дуже-дуже дякую вам, що надаєте нам можливість отримувати курси на складчині! ❤
 

nemo555666

New member
Пропозиція!
При створенні нової складчини (спільної покупки), можна було б робити розсилку по всім учасникам за інтересами. Щоб при створенні нової спільної покупки всі, хто міг би бути зацікавлений в даному курсі, побачили його!
Таким чином, більше людей одразу дізнається про нову складчину і швидше її організують. Адже повідомлення на стартовій сторінці сайту, бачать не всі, а через день - два цього повідомлення вже не видно!
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Пропозиція!
При створенні нової складчини (спільної покупки), можна було б робити розсилку по всім учасникам за інтересами. Щоб при створенні нової спільної покупки всі, хто міг би бути зацікавлений в даному курсі, побачили його!
Таким чином, більше людей одразу дізнається про нову складчину і швидше її організують. Адже повідомлення на стартовій сторінці сайту, бачать не всі, а через день - два цього повідомлення вже не видно!
Дякую, можна ще рекламувати складчину в інших темах, де є складчики.
 

nemo555666

New member
Дякую, можна ще рекламувати складчину в інших темах, де є складчики.
Так, це теж гарна думка!
Ви маєте на увазі самостійно просто писати повідомлення-запрошення?
Чи можливо тут на сайті є якийсь функціонал для автоматичної реклами складчини в інших темах?
 

4ks

New member
Вітаю. Як можна вийти зі складчини, на яку записаний? Дякую.
 
Угорі