Що нового?

Придбаний Вебінар. Гроші. Хардкор (Сергій Краснов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3673 ГРН
Учасників: 0 з 36
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 106.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

87680

Тебе влаштовують твої презентації під вебінар?
Вони добре конвертують у продажі?
Презентація доносить смисли, які ти б хотів передати своєму клієнтові?
Твоя презентація передає ідею, яку ти хочеш закласти в голову клієнта?

Я вважаю, преза-це один з важливих інструментів, за допомогою якого можна швидко, максимально швидко донести сенс і образи, передати емоції і підкреслити важливі моменти курсу. Ну і головне-продати.

І від того, як ти складеш презентацію, буде залежати легкість твоїх продажів. Або вебінар буде черговим гемороєм, або відносно легким і цікавим досвідом, який приносить багато грошей.

Правильно складена презентація добре задизайнена, показує твоєму клієнтові рівень замороченности над запуском або проектом в цілому.
Правильна презентація передає образи, смисли, продає твою ідею, продає твій курс.

Тому особисто я люблю працювати над презентацією, над дрібницями, структурою вебінару, зображеннями, які швидко донесуть суть і передадуть емоції.

З багатьма хлопцями я працював у Зумі-і бачив їх жахливі презентації, які не конвертували в продаж від слова "зовсім".

Були допущені грубі помилки.
Втрачені по дорозі смисли.
Повністю були відсутні ідеї та акценти на них.
Не було ніяких червоних ліній, які б западали в душу клієнта.

Загалом, це щось схоже на діряве відро, через яке губилися великі гроші, недозароблені спікером.
Таких прикладів сотні.
Загалом ...
Як тобі ідея по моїй структурі зібрати свою презентацію під вебінар і по ній продавати свій онлайн-курс?
Я впевнений: це може збільшити твої продажі в два, три рази і більше.
І навіть ті, хто не купив відразу, будуть дуже довго думати, де дістати гроші і записатися до тебе в програму.
що буде на інтенсиві:

01. Я передам інтелект-карту, вона допоможе не забути ключові смисли, які потрібно донести за допомогою презентації.

02. Розберемо структуру, по якій я збираю свої вебінари, — і з кожного продаю в середньому на один мільйон рублів.

Причому досвід показує, що протягом 30-60 хвилин клієнти вже приймають рішення про покупку мого курсу, навіть не знаючи, що ще я буду продавати.

Може бути, навіть ти подивився шматок відео і, не додивившись до кінця мій інтенсив, зрозумів, що потрібно купувати ...

03. Упаковка. Тут розберемо, як задизайнити максимально швидко самому. Якщо ти новачок і у тебе багато вільного часу, то краще самому, а тисяч 15-20, які ти б віддав дизайнеру, докинути в рекламний бюджет.

Оу. Тільки дизайнер за тебе логіку і структуру Інтернету не продумає... а це і є твої продажі.

Короч, покажу, як я це роблю сам, покажу, як робити презу швидко і в яких програмах. Для цього не потрібно бути супердизайнером, досить розуміти основні принципи та інструменти сервісів, на яких можна зібрати презу швидко і безкоштовно.

04. Дізнаєшся, як включати довіру клієнтів на максимум за допомогою блоку прогріву в презентації.

Цей блок ефективно працює, навіть якщо у тебе немає воронки продажів і аудиторія вперше до тебе прийшла на вебінар і вперше з тобою познайомилася.

05. Практика. Збереш свою презентацію по моїй структурі, і на Zoom-конференції я її докручу на прикладі обраних робіт.

06. Записи інтенсиву на 6 місяців.

07. Всі додаткові файли, шаблони і інтелект-карти.

Ти побачиш на чужих прикладах помилки, які спалюють твої продажі, дізнаєшся, що не можна точно робити, що додавати в свою презу.

За підсумком це буде найефективніший інтенсив за все твоє життя.

Знаєш, чому я так вважаю?

Цей інтенсив Я продаю всього за 2 990 ₽ за попереднім записом, а цінність, яку він дає, — це сотні тисяч рублів з кожного вебінару.

Або мільйони дозароблених рублів-по моїй структурі.

Приєднуйся і прокачай свої прези до 80-го левела - або дивись, як це зробить твій конкурент
https://privatelink.de/?https://vk.com/wall-119181640_30430
 
Угорі