Що нового?

Придбаний Вибухова стратегія заробітку на чужих відео за допомогою YouTube. Тариф "я сам" (Євген Кларк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 1 з 21
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 18.2 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс буде корисний, якщо ви:
  • Новачок і не розумієте, що потрібно робити!
  • Не маєте стабільного доходу, сидите вдома і витрачаєте час в порожню
  • Шукайте додаткові джерела доходу!
  • Мама в декреті або пенсіонер
скільки реально можна заробити?
Я хочу, щоб у Вас було розуміння роботи. Все залежить тільки від вас самих! Тут немає ніяких обмежень.
Цей курс не кнопка" бабло", для того, щоб заробити в Інтернеті, потрібно реально працювати. Рекомендований час роботи від 2 до 5 годин на добу. Разом ми зможемо все

Відповіді на найбільш часті питання:
що робити якщо мені щось не зрозуміло?
Дана система заробітку на YouTube буде максимально зрозуміла всім користувачам, від початківців до просунутих. курс містить ряд покрокових відеоуроків від А до я, а також ряд схем і зображень, використовуючи які, ви навчитеся заробляти. Потрібно просто налаштувати готову схему (зв'язку) дій.

Я НОВАЧОК ЧИ ЗМОЖУ Я ВСЕ ОСВОЇТИ?
Курс заробітку на YouTube доступний всім. У процесі навчання показаний кожен крок. Навіть повний "чайник" легко виконає весь покроковий алгоритм і отримає дохід. не забувайте, що ви купуєте не тільки знання, схеми і алгоритм заробітку, але і мою підтримку 24/7. У разі виникнення труднощів ви завжди можете зв'язатися зі мною і вирішити проблему, що перешкоджає Вашій роботі.

НА ЧОМУ ЗАСНОВАНИЙ ВАШ МЕТОД?
Все, що Вам буде представлено в рамках навчання за своєю суттю має 100% унікальність, цього ви не знайдете у вільному доступі, оскільки на створення відеороликів, що містять покроковий алгоритм дій, описаних простим і зрозумілим для кожного я витратив більше 5 місяців, проаналізував багато інформації, перевірив багато теорій і методів роботи, склавши свій, унікальний метод. Вся інформація, яку Ви отримаєте розроблялася особисто мною, більш того, вона підтверджена досвідом роботи з сервісом YouTube в 10 довгих років.


  • Доступ до навчальної платформи
  • Докладні покрокові відеоуроки
  • Робочі матеріали для налаштування системи заробітку
Автор про свій курс:
Увага!
Перед покупкою матеріалів навчання, будь ласка, вивчіть всю інформацію на даному сайті. Перегляньте відеоролики від початку до кінця, прочитайте відгуки та весь текст. Я пропоную вам роботу, а не кнопку "бабло" або гроші. Це не просто слова! Після оплати матеріалів навчання Ви отримаєте покрокову інструкцію, від А до Я, яку вам потрібно буде виконати. Робота включає в себе щоденне виконання певних дій, які приведуть вас до результатів і хорошим доходам. Подумайте, чи готові ви працювати. Я гарантую, що моя система заробітку працює і приносить гроші, за умови виконання всіх дій по інструкції, але я не знаю вас, я не знаю, як ви володієте комп'ютером, як думаєте, аналізуєте інформацію. Я побудував всю систему відеоуроків таким чином, щоб максимально кожен зміг її зрозуміти! Я вважаю, що буде правильним і чесним з мого боку, попередити вас про це, і не потрібно, будь ласка, після покупки навчання писати мені в особисті повідомлення: Євген, А як рухати мишкою? Євген, підкажіть, а як завантажувати файли з інтернету? Якщо ви не володієте комп'ютером, телефоном або планшетом, вам буде складно. Найголовніше, в будь — якому випадку, якщо у вас не вийде, я поверну вам гроші, і ми, напевно, більше ніколи не зустрінемося, але якщо ви не будете лінуватися і почнете працювати, виконувати всі дії строго по інструкції, покроково від А до я, повірте, - Вас чекає великий світ цікавих відкриттів, хорошого пасивного доходу і дружної команди, яка завжди підтримає в скрутну хвилину і підкаже, як бути і як робити правильно. Вам буде цікаво працювати, спілкуватися і отримувати хороший дохід за свою працю. З Повагою, Євген!https://youtubev.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі