Що нового?

Придбаний Вирощування грибів, полуниці, картоплі

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 57
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Гриби глива

Детальний покрокове керівництво по вирощуванню грибів глива, що дозволяє вийти в короткий термін на рівень доходу від 35000 руб.в місяць. Дізнайтеся, як в домашніх умовах створити невелику фабрику з вирощування грибів глива. Ви зможете вирощувати 300 - 500 - 1000 або 2000 кг свіжих грибів на місяць!

Полуниця і суниця

Унікальний покроковий метод вирощування суниці та полуниці. Дозволяє отримувати урожай ароматної ягоди цілий рік без теплиці, прямо у Вас вдома. Аналогів даному курсу - не існує! Докладне керівництво по вирощуванню ягід, що дозволяє вийти в короткий термін на рівень доходу більше 30 - 40 тисяч руб.в місяць. Дізнайтеся, як в домашніх умовах створити невелику ферму з вирощування суниці та полуниці. Ви дізнаєтеся безліч секретів, які багаті власники теплиць і оранжерей тримають в найсуворішому секреті. Володіючи цією інформацією, ви зможете з мінімальними витратами почати бізнес, який в короткі терміни принесе вам солідний дохід. Ви зможете збирати більше 20-25 кг. ароматних ягід з 1 кв. метра! Для створення плантації в 10 кв. метрів Вам буде потрібно не більше 1,5-2 тисяч руб. рентабельність більше 700% ! Цілий рік на вашому столі буде свіжа полуниця!

Картопля

Сенсаційна розробка для збагачення на картоплі! Технологія, що дає успіх. Вирощування великої зрілої картоплі собі і на продаж. Стабільний найвищий дохід. Новітні методи. Запатентована технологія, відпрацьована сотнями людей! Отримайте мішок картоплі з двох лунок!

Продажник
https://privatelink.de/?http://best-business.su/
 
Угорі