Що нового?

Придбаний Врятуй свій комп'ютер 2.0. Цифрова версія (Андрій Курганов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мета цього курсу в тому, щоб кожен користувач перестав боятися будь-яких комп'ютерних неполадок, навчившись самостійно справлятися з ними. І при цьому вам не потрібно бути комп'ютерним генієм, вам не потрібно мати будь-якої спеціальної освіти і не грає ніякої ролі, скільки вам років - 9 або 90.
Курс містить набір з 30 уроків, які наочно показують, що і як треба зробити в тій чи іншій проблемній ситуації, а також купу простих і конкретних порад з різних комп'ютерних питань.
Це практичне керівництво про те, як використовуючи найпростіші техніки і доступні програми швидко виплутатися практично з будь-якої неприємності, що спіткала комп'ютер.
У ньому немає ніякої інформації про те, як перепоювати комп'ютерні плати, розкривати монітор або проникати в нетрі налаштувань системного реєстру. Він містить тільки ту інформацію, яку може вивчити і повторити кожен початківець користувач!

До речі, Ви можете прямо зараз подивитися фрагмент цього уроку, для того щоб представити як виглядають всі уроки цього курсу (і заодно побачити, що таке Віртуальний комп'ютер):

як бачите, віртуальний комп'ютер це серйозний і потужний інструмент, який дозволить вам навчитися дуже багатьом аспектам комп'ютерної грамотності, в тому числі потренуватися в установці будь-яких операційних систем, протестувати різні операційні системи, прикладні програми, антивіруси та ін. Думаю, ви оціните цей інструмент по достоїнству!
цифрова версія:
Доставка: скачування файлу з Інтернету (в будь-яку країну)
Термін доставки: миттєво після оплати
Формат файлу: архів rar
Розмір архіву: 680 Мб

https://privatelink.de/?https://www.chaynikam.net/rescue.php
 
Угорі