Що нового?

Набір учасників Всі секрети окантовки (Вікторія Островська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 123.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я займаюся клаптиковим шиттям більше 10 років. І останні 4 роки активно привношу в свої роботи декоративні елементи. Я знаю на практиці про те, як прикрасити роботу так, щоб вона справила незабутнє враження.

Є одне незаперечне правило в печворку-жоден квілт не буде виглядати закінчено і акуратно, якщо окантований недбало.
Здавалося б, такий штрих, як проста смужка тканини по периметру, пришита криво або неохайно, може зіпсувати враження від самого прекрасного квілта. І навпаки, вишукана, декоративна окантовка може привнести родзинку навіть в найпростішу роботу.

Ви хочете, щоб ВАШІ роботи запам'ятовувалися, виділялися, справляли враження або просто були завершені якісно і акуратно?

Тоді запрошую вас на мій новий курс"всі секрети окантовки"!

цей курс потрібен всім, хто займається клаптиковим шиттям!
В ході курсу ми розглянемо теми по трьох блоках: базові типи окантовки, декоративні види окантовки, окантовка класу люкс. Детальніше дивіться програму курсу в каруселі.

Два роки я збирала ідей про те, як можна прикрасити клаптикову роботу, вивчала техніки, придумувала свої рішення.
Тепер я готова поділитися цим досвідом з вами!
Виконання кожного виду окантовки ви побачите в докладних відео з моїми поясненнями технічного процесу.

Ви отримаєте технологію виконання більше 20 різних видів окантовки, а деякі в різних варіантах виконання. Перед вами розкриються таємниці виготовлення найскладніших і химерних технік.

Доступ до матеріалів курсу залишиться у вас назавжди.
Курс буде опублікований на майданчику мого сайту world-patchwork.ru

У вас не залишиться питання"як це зроблено"?
Але перед вами виникне інше питання"Яку ж мені вибрати"?


https://www.instagram.com/p/CTZPh6cqgPV/?utm_source=ig_web_copy_link
 
Угорі