Що нового?

Придбаний Вушанка гачком (irina.klopkova)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Готовий майстер-клас з в'язання вушанки гачком

Хочете зустрічати зиму модно? Якщо ви коли-небудь тримали гачок в руках, то за кілька вечорів по моєму майстер-класу зможете зв'язати двосторонню теплу вушанку з вашої улюбленої пряжі.

Ну, а якщо ви майстриня з досвідом, то можна впоратися і за день ))

Що таке майстер-клас?
  1. докладні Короткі відео, в яких я по петельках показую весь процес роботи: в'язання + зшивання 2-х сторін.
  2. PDF-опис роботи + докладні схеми і розрахунки для будь-яких розмірів вушанки.

У майстер-класі розповідаю, як в'язати вушанку з різної пряжі, 1 - або 2-сторонню. Мої описи зрозумілі навіть новачкам, перевірено багаторазово (дивіться відгуки в каруселі).

І я спеціально наводжу дуже докладні розрахунки без прив'язки до розмірів, щоб ви могли порадувати стильною обновкою не тільки себе, але і дітей/онуків.

Вушанку я зв'язала одним зі своїх улюблених візерунків, він простий, але ідеально підходить для техніки поперечного в'язання

Найбільше часу я витратила на те, щоб знайти елегантний спосіб з'єднання 2-х полотен, тому що хотілося зберегти можливість носити на 2 сторони під будь-який наряд і настрій. Та й просто для різноманітності, зима у нас як ніяк Довга))


https://www.instagram.com/p/CVfijkIAQyR/?utm_medium=copy_link
 
Угорі