Що нового?

Придбаний Вільне читання англійською без словника за 3 тижні, 2015 (Ольга Большакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 48.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Методика розрахована на людей старше 14 років, які володіють певними знаннями і навичками, наприклад, вміння читати, аналізувати, самостійно працювати. Ця методика не просто адаптована до самостійної роботи, а спочатку для неї розроблялася.

Нова система навчання іноземним мовам - "Слайдинг"
була створена професором МЛУ В.А. Вотіновим.

В його основі лежать прості ідеї:
  • розбити велику задачу на маленькі і вирішувати їх один за одним. У мові - це 4 види мовленнєвої діяльності: читання, письмо, усне мовлення і розуміння на слух
  • починати навчання з самого простого виду, а це читання, так як вам не треба самому складати пропозиції і підбирати слова, за вас це вже зробили англійці. До того ж ви завжди можете практикуватися самі, для читання не потрібен співрозмовник, а англійські та американські газети, журнали, сайти завжди під рукою. Саме так зараз там і говорять.
  • підібрати такі існуючі в реальному житті навчальні матеріали, щоб ви завжди могли знайти їх самі і після навчання відразу використовувати мову в житті
  • навчати граматиці, використовуючи знання граматики російської (рідної) мови. Відома фраза академіка Щерби "Глокая куздра штеко будланула бокра і курдячит бокренка", з якої по закінчень і суфіксів можна зрозуміти хто, кому, що і як робив. Така ж "глокая куздра...."є і в англійській мові, тому, знаючи певні правила, можна розуміти текст, не заглядаючи в словник.
  • а найголовніше, професор створив алгоритм перекладу будь-якого англійського речення. Треба довести до автоматизму застосування семи пунктів алгоритму і ви можете розуміти будь-який текст.
Детальніше про автора.
Мене звуть Ольга Анатоліївна Большакова. За професією я-викладач англійської мови. 25 років викладаю англійську дітям і дорослим, знаю безліч методик навчання мовам і весь час вивчаю нові напрямки.
Викладала у всіх структурах: від дитячого садка до вузу і американської компанії. Розчарувавшись в офіційній системі освіти, 10 років тому створила свій лінгвістичний центр, де і почала експериментувати з різними методами навчання. Паралельно вивчала гори методичної літератури, відвідувала педагогів, курси, клуби спілкування і кіно-клуби. Вдячна долі за зустрічі з цікавими людьми, особливо з тими, хто вивів моє життя і діяльність на новий якісний рівень.
Накопичивши величезну кількість досвіду, захотілося поділитися ним з усіма. Так з'явився проект"Відкрий світ".
Вебінар для ознайомлення з автором.
Мене звуть Ольга Анатоліївна Большакова. За професією я-викладач англійської мови. 25 років викладаю англійську дітям і дорослим, знаю безліч методик навчання мовам і весь час вивчаю нові напрямки.
Викладала у всіх структурах: від дитячого садка до вузу і американської компанії. Розчарувавшись в офіційній системі освіти, 10 років тому створила свій лінгвістичний центр, де і почала експериментувати з різними методами навчання. Паралельно вивчала гори методичної літератури, відвідувала педагогів, курси, клуби спілкування і кіно-клуби. Вдячна долі за зустрічі з цікавими людьми, особливо з тими, хто вивів моє життя і діяльність на новий якісний рівень.
Накопичивши величезну кількість досвіду, захотілося поділитися ним з усіма. Так з'явився проект"Відкрий світ".
https://privatelink.de/?http://otkroi-mir.com/training/12/buy/
 
Угорі