Що нового?

Придбаний [Гармонія будинку] інтенсив по расхламлению 2.0. Тариф-Самостійний (Олександра Боярова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 846 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Старт: 28 Лютого.
Закінчення: 13 березня.
8 ефірів і 8 завдань.
Як проходить інтенсив?

в телеграм
Згідно з розкладом о 8: 00 мск Ви отримуєте нові завдання зручному месенджері. Прослуховуйте їх, коли Вам зручно і де зручно!
8 ефірів
Кожен ефір - це концентрат інформації про розхламування і споживання, який не залишить Вас байдужим до мотлоху!
8 завдань
Я загляну в кожен куточок вашого будинку! "По верхах" пройтися не вийде: чіткі інструкції та алгоритми дій приведуть Вас до результату!

що буде на інтенсиві?
Опрацюємо ВЕСЬ будинок!
Протягом 2-х тижнів ми розхламати: гардероб, кухню, документи, господарську частину, ванну кімнату, аптечку, косметику і прикраси, а так само Ваші сентиментальні предмети!
Рекомендації
Як і куди утилізувати речі? Правила підтримки балансу і гармонії після розхламування. Техніки та прийоми, які допоможуть Вам у цій непростій задачі!

що відчуваю люди, які пройшли інтенсив?
Гордість за себе
Так! Вони зробили це! Розірвали кайдани і отримали величезну дозу ентузіазму і натхнення, щоб працювати зі своїм будинком!
Більше повітря і світла в будинку
Про це говорить майже кожна учасниця інтенсиву! Свіжість і легкість може забезпечити тільки якісне розхламування. Ви здивуєтеся скільки всього непотрібного зберігається у Вашому домі! Погляньте на свій будинок під новим кутом...
Готовність до нових позитивних змін у житті
Розхламування-це не тільки фізичні зміни у вашому домі. Це інструмент для того, що б впустити в своє життя нове, потрібне, значуще! В повний стакан, води не наллєш. На інтенісіве ви дізнаєтеся і переконайтеся як пов'язані енергія і мотлох.
Любов до свого дому
Пропустити через свої руки весь свій будинок, очистити його без хімії і швабри-це новий рівень відносин з Вашим будинком!

https://privatelink.de/?http://garmoniyadoma.tilda.ws/intensiv
 
Угорі