Що нового?

Придбаний Гра на губній гармошці. Таємниці жіночого оргазму (Федорова Катерина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

71255

Секс-це спільна діяльність, це відомо всім. Але, коли в інтимному житті пари виникають проблеми, за допомогою до фахівців звертаються в основному жінки. Найдивовижніше-в більшості випадків проблеми вдається вирішити, незважаючи на повну пасивність чоловіки. Не завжди просто, не завжди швидко, але вдається. Звичайно, в цьому заслуга наших жінок, які, якщо вже вирішили чогось досягти, йдуть до переможного. Але чи не занадто важку ношу їм доводиться тягнути?

Я вже давно веду курс" Мистецтво любовних відносин " для чоловіків, де розповідаю про всі тонкощі і секрети жіночої сексуальності. І на відміну від аналогічного курсу для жінок, на ньому аншлагу не спостерігається. Бажаючих пройти цей курс завжди було раз в 10 менше, ніж жінок. І цьому є пояснення. У групі чоловіки займатися соромляться, індивідуально – побоюються. Вони навіть про свою сексуальність можуть говорити тільки як про небіжчика: або добре, або ніяк. Це нам, дівчаткам, веселіше вчитися разом: ми і по відвертий, і посміємося, і попліткувати, а чоловіки так не можуть: їх все це бентежить, відволікає, загалом, суцільний дискомфорт, причому за свої ж гроші. І ось рішення прийшло: книга-ось що потрібно чоловікам! Її можна читати на самоті або навіть в таємниці від усіх, вона не буде ставити незручних питань, але при цьому буде давати максимум корисної інформації. Саме таку книгу я і постаралася написати.

Напевно, ця книга ніколи б не трапилася, якби не було в моєму житті класних коханців (у них я багато чому навчилася), жахливих коханців, які вважали себе королями сексу (завдяки їм я зрозуміла, що чоловіків просто необхідно сексуально просвіщати) і мого чоловіка, який змусив мене повірити в те, що сексуальна гармонія і щастя в шлюбі можливі.

https://privatelink.de/?http://fedorova-e.ru/
 
Угорі