Що нового?

Придбаний Директивні знайомства 2.0, 2013 (TonySX)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 53.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тренінг для чоловіків зі швидких знайомств

Що ж це за Тренінг такий?
Тренінг "директивні знайомства" - це тренінг, який дозволить тобі засумніватися у власних знаннях і виведе тебе на новий рівень в знайомствах і побаченнях з дівчатами. На цьому тренінгу ми не будемо вчити тебе брати номери, точніше ми будемо забороняти тобі брати номери. Ми навчимо тебе як знайомитися з дівчатами і відразу відводити їх на побачення. Мета цього тренінгу-мінімум 4 побачення з красивими дівчатами за час тренінгу. Вам це підходить? Тоді читай далі.

Формат тренінгу:
Онлайн-тренінг. Взяти участь можуть всі бажаючі незалежно від міста або країни де ви знаходитесь
  • 2 тижні
  • 4 теоретичних занять
  • 10 практичних завдань
TonySX, 28 років (на 2015 р.)

Я допомагаю чоловікам, бути успішним з дівчатами, навіть якщо їм здається, що вони перепробували все.

Про те, що я встиг зробити для цього світу можеш почитати нижче, в тому числі і подивитися приклади моїх знайомств і побачень, а поки давай визначимося, якщо ти хочеш розводити телиць на секс, то я не той автор, якого слід тобі читати.
Якщо ж ти хочеш спокушати красивих і цікавих дівчат, то ласкаво просимо.

Я не використовую маніпулятивних прийомів, я проти обману дівчат, я за те, щоб дівчата тягнулися до тебе як до особистості, а не до твого пиздежу. Пиздаболи, які бажають розводити телиць йдіть лісом. Крокодилове місце в зоопарку або Африці.

Однак попереджу, прокачувати свої якості набагато складніше і довше, ніж те, чого вчать в середній пікап-школі. Але і результати перевершують всі мислимі грані. Дівчата люблять чоловіків, самців. Сильних емоційно і впевнених у своєму праві спокушати. Саме такі чоловіки соціально затребувані, а значить максимально привабливі для дівчат. Скажи, якби у тебе був вибір ти вибирав би кращих з усіх або тих, кого називають"телицями"? А вибір є у кожного просто хтось себе вважає гідним тільки останніх. Прапор їм в руки.

Чим більше прокачується, тим більше вибір. Логічно на моєму найпопулярнішому тренінгу по знайомствам чоловіки роблять по 5-7 побачень за тиждень з новими дівчатами. З красивими. Добре коли є вибір, Повір мені

Середній вік моїх учнів 26-36 років. Наймолодший учасник 17 років. Самий дорослий-53 роки. Відео з прикладами його знайомств і побачень є на нашому ютуб-каналі. А скільки років тобі?

Я знаю багато про пікап, знаю багато про спокушання, але якщо ти коли-небудь надумаєш у мене вчитися-запитай себе, а воно тобі треба? Точно треба прямо зараз або потрібно ще подожать?. Запитай, не бійся. Це важливий крок, і його зроблять лише піввідсотка з усіх хто "хоче". Це означає що за статистикою ти швидше за все цей крок не зробиш ніколи. Це нормально і я, як тренер, це прекрасно розумію. Ми вирішуємо, що робити з нашим життям. Хтось побачивши сигнальну ракету діє, а хтось обманює себе що зараз не найкращий час і, може бути, трохи пізніше...
Я сам так два роки життя втратив, але мені було 21. Хоча від цього менше не шкодую про свою тодішню слабкість і страх. 2 роки це дохуя)

Творець авторської системи " директивне спокушання. Гра без масок".
Тільки за 2012-2015 роки провів понад 150 тренінгів та майстер-класів з пікапу.
Творець навчального онлайн-проекту "Liferepublic", в якому, починаючи з 2012 року, пройшло навчання більше 3000 чоловік з США, Німеччини, Італії, Франції, Швеції, Таїланду і країн СНД.

  • 7 років в темі пікапа
  • Більше сотні спокушань
автор тренінгів:
  • директивні знайомства
  • директивне спокушання
  • від незнайомки до постійної дівчини
  • підірвіть свої рамки
  • Коучинг-програма система спокушання
Організатор пікап-конференцій:
  • спокуси знайому 2011
  • перша практична пікап-конференція 2012
  • літо повне сексу 2013
  • друга практична пікап-конференція 2013
  • третя практична пікап-конференція 2014
  • Новорічне секс-божевілля 2014
запрошені спікери на конференціях Тоні
Сергій Фліртов, Володимир Шамшурін, Єгор Шереметьєв, Влад Раду, Лев Вожеватов, Володимир Рябов, Максим Сирбу та ін.

Пройдені тренінги:
НЛП-практик
Росія
2008

РМЕС "базовий"
Росія
2009

РМЕС "знайомства"
Росія
2010

РМЕС "майстер"
Росія
2011

Алекс Мей
Росія
2011

Дао швидкого спокушання
Росія
2011

DaygameBlueprint
Великобританія
2012

DirectDatingSummit
Німеччина
2012

Спокушання богемних дівчат
Росія
2011

GirlfriendSequence
Великобританія
2013

Тренінг тренерів
Росія
2014

Advanced Dating Techniques
США
2014

DirectDatingSummit
Німеччина
2015
TonySX, 28 років (на 2015 р.)

Я допомагаю чоловікам, бути успішним з дівчатами, навіть якщо їм здається, що вони перепробували все.

Про те, що я встиг зробити для цього світу можеш почитати нижче, в тому числі і подивитися приклади моїх знайомств і побачень, а поки давай визначимося, якщо ти хочеш розводити телиць на секс, то я не той автор, якого слід тобі читати.
Якщо ж ти хочеш спокушати красивих і цікавих дівчат, то ласкаво просимо.

Я не використовую маніпулятивних прийомів, я проти обману дівчат, я за те, щоб дівчата тягнулися до тебе як до особистості, а не до твого пиздежу. Пиздаболи, які бажають розводити телиць йдіть лісом. Крокодилове місце в зоопарку або Африці.

Однак попереджу, прокачувати свої якості набагато складніше і довше, ніж те, чого вчать в середній пікап-школі. Але і результати перевершують всі мислимі грані. Дівчата люблять чоловіків, самців. Сильних емоційно і впевнених у своєму праві спокушати. Саме такі чоловіки соціально затребувані, а значить максимально привабливі для дівчат. Скажи, якби у тебе був вибір ти вибирав би кращих з усіх або тих, кого називають"телицями"? А вибір є у кожного просто хтось себе вважає гідним тільки останніх. Прапор їм в руки.

Чим більше прокачується, тим більше вибір. Логічно на моєму найпопулярнішому тренінгу по знайомствам чоловіки роблять по 5-7 побачень за тиждень з новими дівчатами. З красивими. Добре коли є вибір, Повір мені

Середній вік моїх учнів 26-36 років. Наймолодший учасник 17 років. Самий дорослий-53 роки. Відео з прикладами його знайомств і побачень є на нашому ютуб-каналі. А скільки років тобі?

Я знаю багато про пікап, знаю багато про спокушання, але якщо ти коли-небудь надумаєш у мене вчитися-запитай себе, а воно тобі треба? Точно треба прямо зараз або потрібно ще подожать?. Запитай, не бійся. Це важливий крок, і його зроблять лише піввідсотка з усіх хто "хоче". Це означає що за статистикою ти швидше за все цей крок не зробиш ніколи. Це нормально і я, як тренер, це прекрасно розумію. Ми вирішуємо, що робити з нашим життям. Хтось побачивши сигнальну ракету діє, а хтось обманює себе що зараз не найкращий час і, може бути, трохи пізніше...
Я сам так два роки життя втратив, але мені було 21. Хоча від цього менше не шкодую про свою тодішню слабкість і страх. 2 роки це дохуя)

Творець авторської системи " директивне спокушання. Гра без масок".
Тільки за 2012-2015 роки провів понад 150 тренінгів та майстер-класів з пікапу.
Творець навчального онлайн-проекту "Liferepublic", в якому, починаючи з 2012 року, пройшло навчання більше 3000 чоловік з США, Німеччини, Італії, Франції, Швеції, Таїланду і країн СНД.

  • 7 років в темі пікапа
  • Більше сотні спокушань
автор тренінгів:
  • директивні знайомства
  • директивне спокушання
  • від незнайомки до постійної дівчини
  • підірвіть свої рамки
  • Коучинг-програма система спокушання
Організатор пікап-конференцій:
  • спокуси знайому 2011
  • перша практична пікап-конференція 2012
  • літо повне сексу 2013
  • друга практична пікап-конференція 2013
  • третя практична пікап-конференція 2014
  • Новорічне секс-божевілля 2014
запрошені спікери на конференціях Тоні
Сергій Фліртов, Володимир Шамшурін, Єгор Шереметьєв, Влад Раду, Лев Вожеватов, Володимир Рябов, Максим Сирбу та ін.

Пройдені тренінги:
НЛП-практик
Росія
2008

РМЕС "базовий"
Росія
2009

РМЕС "знайомства"
Росія
2010

РМЕС "майстер"
Росія
2011

Алекс Мей
Росія
2011

Дао швидкого спокушання
Росія
2011

DaygameBlueprint
Великобританія
2012

DirectDatingSummit
Німеччина
2012

Спокушання богемних дівчат
Росія
2011

GirlfriendSequence
Великобританія
2013

Тренінг тренерів
Росія
2014

Advanced Dating Techniques
США
2014

DirectDatingSummit
Німеччина
2015
https://privatelink.de/?http://liferepublic.ru/dz
 
Угорі