Що нового?

Придбаний Дослідження роду: 12 будинок і Двадашамша Варга (Анна Ласточкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5809 ГРН
Учасників: 2 з 92
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 65.7 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
теми уроків
  • Значення 12 будинку. Зв'язок 12 будинку з сім'єю і родом. Планети-сигніфікатори 12 будинку.
  • положення господаря 12 будинку в будинках. Глибокі і об'ємні інтерпретації. + Практикум, обговорення прикладів студентів
  • Сонце і місяць в Раші чакри як батько і мати. За якими маркерами в гороскопі видно завдання в Роду. Раху і Кету і їх зв'язок з родовими завданнями.
  • Розрахунок дробової карти D-12, що стоїть за розрахунком. Суть Двадашамші (Сур'ямші) і значення будинків. Сур'ямша як Зодіак в Зодіаку і"родове Я". Важливі позиції для аналізу. Будова ДНК і планети. Хто я в моєму родовому просторі.
  • управителі амш в D-12. Міфологічні історії, пов'язані з управителями амш. Вісь Раху-Кету в Сур'ямші і завдання нативу по відношенню до роду. Як формуються і передаються родові установки, як це побачити в D-12.
  • аналіз відносин з батьками. Куспид 4 і куспид 9 будинків - характеристики батька і матері.
  • техніка синастрії стосовно дитячо-батьківських відносин. Відносини з батьком і з матір'ю. Мати в D-12 і D-4. Батько В D - 12 і D-10. ฺВикористання D - 7 і D-12 для аналізу династії і роду.
  • як по карті дитини визначити свої родові завдання. Аналіз Д-12 дитини. + Практикум з аналізу Д-12. Розбір прикладів студентів.
  • переродження в роду, астрологічні закони переродження (передачі завдань). Пунья чакра. Техніка: як визначити просте дію, яке поліпшить відносини з батьками і з родом в цілому. Практики шанування роду.
  • розбір прикладів. Обговорення інсайтів. Відповіді на питання. Підсумкова схема аналізу Двадашамші.
за підсумками курсу Ви зможете:
  • визначати характеристики роду і бачити родову карму
  • бачити батька і матір у своїй карті і визначати родові завдання і родовий талант
  • конкретизувати родові завдання і бачити їх продовження в картах нащадків
  • дізнаватися себе в картах своїх дітей
  • працювати з родом і астрологічно аналізувати випадки передачі завдань (перожденія) в роду
  • давати характеристику відносинам між дитиною і батьком
  • визначати, чи буде людина продовжувачем справи своїх батьків і предків або зачинателем нових напрямків
  • відповідати на питання: що я зараз можу зробити для своїх батьків?
Курс почнеться з 20 червня по суботах з 10 до 12 МСК + 2 практикуму по середах з 10 до 12 мск
Всього 6 вебінарів по 2-2,5 години.

https://mv-school.com/courses/67
 
Останнє редагування модератором:
Угорі