Що нового?

Набір учасників Ескізи в дизайні інтер'єру. Що вибрати? (Яна Волкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 41
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Популярне питання від початківців колег- "як увійти в професію, з чого почати". Я завжди відповідаю - ви повинні показати світу те, що вмієте! З цього, почніть з портфоліо.

Навіть, якщо у вас ще немає проектів, ви повинні залучати потенційних замовників своїм баченням, створювати ескізи.

Що вибрати? Фотореалістичне 3д, або скетч-ап, абстрактні колажі або більш докладні... або ж борди з добіркою матеріалів до розгорток стін? Використовувати все відразу?

Я допоможу вам визначитися з вибором, так як знаю все про ескізи. Мій шлях в дизайн почався саме з портфоліо і це вберегло від експериментів з комфортом і бюджетом перших замовників.

Своїми руками я створювала і 3д-візуалізацію, і борди, і колажі. Інформація, якою я поділюся, збереже Ваш час та інші ресурси на вибір.
Я розкрию таку важливу тему, як презентація своєї ідеї замовнику, розповім плюси і мінуси кожного типу ескізів. Розповім про те, коли варто підкріплювати ескізи докладним описом, а коли ні.

Моя система проста. Вибір виду ескізу залежить від стилю в якому працюєте, від обсягу і термінів проектів, а також пов'язаний безпосередньо з портретом вашого замовника.

Знаю як реагують замовники на ці види ескізів, які підводні камені і переваги у кожного з них. Для яких ситуацій і яких людей, краще один тип, для яких інший.

Поділюся думкою, в чому перевага витратити час на створення особистого портфоліо, а не на безкоштовне виконання проектів для знайомих.

І, звичайно, розповім про два види своїх фірмових колажів. Чому вони виглядають саме так, і коли працюють краще, ніж 3д.

Будуть подробиці про курс, який планую провести незабаром. І, звичайно, подарую приємний бонус.

Вебінар актуальний як для початківців дизайнерів, так і для профі. І, звичайно, для людей, які планують замовити проект для себе, але не знають що вибрати: витрачатися на 3д або будуть зрозумілі колажі.

https://privatelink.de/?https://taplink.cc/designer_yana_volkova/o/1d2f5b/
 
Угорі