Що нового?

Придбаний Житлове середовище XX століття: імена, концепції, проекти (Анастасія Ярмош)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2390 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 56.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28339


Чим відомий дачний будиночок" Кабанон " Ле Корбюзьє? Хто жив на" віллах прерій " Френка Ллойда Райта? і ліжко групи колиска Баухауза у вигляді боксерського рингу Мемфіс у вигляді боксерського рингу? І чому немає нічого більш досконалого, ніж дерев'яний табурет Алвара Аалто? Лекційний курс мистецтвознавця Анастасії Ярмош присвячений історії формування основних принципів інтер'єрного дизайну на базі найбільш впливових архітектурних шкіл і дизайн-бюро XX століття.

9 лекцій/23 години 8 хвилин
6500 руб.
Й/23 години 8 хвилин
6500 руб.

1/9-Ле Корбюзьє і епоха функціоналізму
2 години 28 хвилин
Формування концептуальної авторської інтерпретації житлового середовища і предметів інтер'єру. Практика функціоналізму. Анрі ван де Вельде і його проекти. Коло ванн де Вельде: Петер Беренс, Йозеф Хоффман, Йозеф Ольбріх. Вплив Чарльза Ренні Макінтоша на розвиток дизайну інтер'єру в 1910-і роки. Розвиток архітектурної практики функціоналізму в 1920-1940 роки. Діяльність Ле Корбюзьє: архітектурна, проектування, Предметний дизайн. Павільйон "Еспрі Нуво" 1925 р. "Дом-Іно" як об'єкт промислової архітектури та дизайну. Проект житлового осередку "Сітроен". Проекти вілли Стейна, вілли Монзі, вілли Савой в Пуассі (1928-1931). Проект" Кабанон " (1951 р. Проекти Ейлін Грей.

2/9-Френк Ллойд Райт і Чиказька архітектурна школа
2 години 14 хвилин
Розвиток архітектури та інтер'єру функціоналізму в США. Творча практика Луї Саллівена в Чикаго. Розвиток принципів раціонального середовища і архітектури у творчості Фр. Райт. Проекти Райта "вілли прерій" - архітектурне рішення, оформлення, розробка дизайну. Проект"Будинок над водоспадом". Американський промисловий дизайн - р. Лоуї, г. Дрейфус. Стайлінг.

3/9-Вальтер Гропіус і Баухаус
2 години 37 хвилин
Школи мистецтв і прикладних практик в Європі і США в 1920 – 1940 рр. (Баухаус, Кренбрук). Розвиток практики Прототипування і проектування концепцій оформлення житлового інтер'єру в роботах школи Баухаус. Теорія Вальтера Гропіуса-проблеми композиції і формоутворення в прикладному мистецтві і дизайні. Проекти житлових одиниць. Проект" Ам Хорх “ " 1923 р., Веймар).

4/9 - Алвар Аалто і принципи органічного дизайну
3 години 2 хвилини
Авторська концепція і принципи організації простору Алвара Аалто в проектах Виборга, Суніла, Ювяскуля. "Житло як проблема "(Домус, 1930). Витоки концепції органічної архітектури та дизайну Алвара Аалто. Розвиток ідей Аалто в архітектурних концептах проектуванні житлового середовища Заха Хадід, Нормана Фостера, дизайн-бюро Snohetta Architects, BIG Architects, UN studio, MAD Architects, Herzog &de Meuron, Henenghan Peng Architects, Aedas, Lava, OFIS Architects.

5/9-Джованні Понті та промисловий дизайн
2 години 41 хвилина
Проектна культура післявоєнної Італії як особлива область творчості архітекторів і дизайнерів в 1940-1960 рр .. Теорія і дизайн-практика Джо Понті. Поняття і зміст концепції "Новеченто". Інтеграція високого мистецтва і дизайну - інтер'єрні рішення італійських "класиків" Карло Молліно і П'єтро Форназетті.

6/9-Чарльз і Рей Імзи: Чарльз і Рей Імзи
2 години 39 хвилин
Проектування предметів меблів для фірми Генрі Міллера. Тематичний навчальний будинок та інтер'єри будинку Імзів (1949 р. Проекти Ееро Саарінена. Ізоморфізм у практиці американського дизайну: Жорж Нельсон. Ульмська школа і промисловий дизайн 1960-х років.

7/9-Ензо Марі: поп-арт в дії
2 години 47 хвилин
Вплив поп-арту і оп-арту на формування художньої образності предметів житлового середовища. Рівність поняття" інвайромент " в інтер'єрних рішеннях останньої третини ХХ століття. Практика Ензо Марі, ГАЕ Ауленті, Мері Каунт і Вільяма Кляйна. Перша хвиля "антидизайну" — проекти Гаетано Пеше. Бруталізм.

8/9-Ееро Аарніо і" космічна програма " дизайну 1960-1970
2 години 9 хвилин
Розвиток дизайн практик в епоху освоєння комоса. Вплив науки на формування дизайн концепцій і предметно-просторових рішень. Проекти Дж.Коломбо, Rotoliving. Скандинавський модернізм і практика Ееро Аарніо.

9/9-Мемфіс. Дизайн без кордонів. 1980-2000
2 години 31 хвилина
Концепції постмодернізму та їх втіленні в проектуванні предметів житлового середовища. Функція, естетика, мінімалізм – проблема оригінального в дизайн-проектах 1980-1990 рр.. Група "Алхімія" і прикладна практика Алессандро Гур'єро. Алесандро Мендіні і радикальний дизайн. Естетика "стилю Мемфіс": Еторе Сотссас, Андре Бранзі, Мікеле де Луки. Голландський дизайн і коло архітекторів Дизайн Droog, естетика посмодернізму в 1970-1990 рр. Мистецтво постмодернізму і дизайну-проекти Рона Арада. Роль деформації і доповненої реальності в сучасному інтер'єрі. Проблема сприйняття, Фізика зору і механіка нейросистем. Колекція дим-деконструкція і адитивне наповнення. Проекти Рона Гіланда.

Автор курсу
Анастасія Ярмош
Кандидат мистецтвознавства, фахівець з історії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, учасник міжнародних науково-дослідних проектів, в тому числі Бергенського університету – Санкт-Петербурзький державний університет програма співпраці в галузі історії мистецтва (Норвегія)
в
<клас div="bbcodeblock bbCodeQuote"> ****** https://privatelink.de/?https://masters-project.ru/ru/catalogue/zhilaia-sreda-xx-veka-imena-kontseptsii-proekty_1854/
 
Угорі