Що нового?

Придбаний Життя як секс на першому побаченні. Записки Тревел-Маніяка (Сергій Анашкевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 110 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

26491

Книга у форматах PDF, FB2, EPUB, TXT, RTF, DOC, MOBI
Об'єм: 250 стор. 64 ілюстрації
Автор: Сергій Анашкевич

про книгу:
Історія про звичайну людину, який одного разу кинув роботу і почав подорожувати, відрізняється від багатьох інших схожих книг: розповідь Сергія Анашкевича не про економні подорожі, хитрощі з лайфхаками або способи заробити, щоб подорожувати. Історія Сергія про інше - як подорожувати повноцінно і комфортно, як навчитися заробляти подорожами, а не навпаки. І як все це робити з щирим кайфом. Шлях блогера тут щільно сплітається з романтикою подорожей, коли тяга до мандрів перемагає і гроші, і відносини, і любов.

Книга не допомагає подорожувати: вона допомагає жити подорожами. Кожен читач зможе знайти щось своє і зрозуміти, де саме в подорожах приховано задоволення: в одному – підготовка, в іншому – команда і компанія, в третьому – несподівана ідея, яка тільки на етапі реалізації стала зрозумілою, в четвертому – просто повернення додому. У книзі зібрано унікальний досвід автора, який відвідав понад 80 країн світу, мандрівника і творця суперпопулярних блогів в "Дзен" і "Instagram"

Сайт, що продає:
https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/sergey-anashkevich/zhizn-kak-seks-na-pervom-svidanii-zapiski-trevel-manyak/
 
Угорі