Що нового?

Набір учасників Заробляйте до 100 євро на добу, приділяючи роботі годину свого часу.(Ірина Леманн)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 111 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
V_LEMANN_MONEY
у чому полягає суть роботи?
прочитайте, дуже важливо!

Звуть мене Ірина Леманн, мені 44 роки.

Я є власником проекту V_LEMANN_MONEY. У проекті я більше 2 років, багато родичів у мене живуть в Німеччині і вони мені допомогли свого часу організувати цей проект. Заробляю я не малі гроші, в цьому проекті у мене всі рідні, знайомі і не тільки. З часом ми стали розширюватися і періодично нам потрібні нові співробітники. Через це я і вирішила звернутися в інтернет за допомогою, тому що писати оголошення або брати когось з вулиці немає сенсу. Мені потрібні зацікавлені, відповідальні люди, які хочуть працювати і заробляти гроші. Якщо ви зараз читаєте цей лист і маєте мету, чи готові ви співпрацювати, працювати та заробляти?Тоді саме вам сьогодні пощастило, Ви знайшли те, до чого прагнули! І я вам в цьому повністю допоможу.


Через наш сервіс проходять всякого роду фінансові угоди і замовлення, за якими треба стежити і підтверджувати, або відхиляти (Як правильно зробити ви потім зрозумієте). Від цих замовлень ви будете отримувати не малий відсоток, а точніше 0,2%, нехай вас не лякає цифра 0,2. Це не малі гроші, тому що сума варіюється від 300 до 10000 євро за одну угоду.

Буде розподілятися на кожну людину годину робочого часу, хтось буде працювати вночі, хтось вранці, хтось вдень і хтось увечері по годині( все це буде обговорюватися в онлайн чаті в самій системі) після реєстрації.

На даний момент нам потрібно 24 людини, 24 робочих години.

Особливі знання в ПК, вік, національність не мають великого значення, головне уважність, відповідальність і знання російської мови.У кожного буде свій персональний ключ (код), який треба буде зберегти. Його треба буде ввести на сторінці реєстрації, для входу в систему. Складається він з 9 цифр наприклад 232332ххх, цей ключ на жаль не Безкоштовний, він коштує 300 рублів(цю ціну встановила на нього я, що б йшли тільки самі зацікавлені люди, а не ті кому не лінь). Не лякайтеся, ви ці гроші відразу ж повернете! Зараз в наявності всього 24 ключа (коду) для 24 осіб. Більше ніяких вкладень не потрібно, треба тільки отримати "ключ" один раз і ввести його в поле. Я спеціально приготувала для вас 24" ключа", свій ключ кожен отримає після оплати, а так само отримає всі інструкції і спеціальний договір, з яким потрібно буде ознайомитися. Свою зарплату ви будете отримувати з першого робочого дня, гроші нараховуються в Євро, в самому сервісі переводяться в рублі і виводяться на банківську карту, або гаманець, висновок средст проводиться на дуже багато видів гаманців і карт, як в Євро, так і в рублях (за бажанням).Це німецький сервіс, у мене укладено договір до 2020 року і він повністю русифікований.Не упускайте цю возможнось, яка випадає швидше за все раз в житті! Ви можете прямо сьогодні стати нашим колегою і вирішити всі свої життєві і фінансові труднощі.

https://privatelink.de/?http://vlemanmoney.wix.com/architect-portf-ru
 
Угорі