Що нового?

Набір учасників [Зелена стріла] рослинний дизайн в сучасному ландшафтному мистецтві (Ендрю Дафф)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
дводенний Інтернет-семінар з проектування рослинних посадок від директора британської школи дизайну Інчбалд.

Дизайн посадок, мабуть, найскладніша частина дизайну саду. Ендрю Дафф розробив новий спосіб підбору рослин, який дозволяє уникнути нескінченних досліджень. Проект озеленення пов'язує планування і рослини з генеральним планом ділянки. При проектуванні посадок використовуйте той же метод, що і при створенні структури дизайну. Розташування рослин в плані, їх структура, форма, текстура і колір повинні бути на першому місці, щоб спростити вибір рослин.

В рамках інтернет-семінару розглядаються приклади рослинного дизайну, створені великими дизайнерами саду і садівниками. Ви побачите, як створюється структура і забезпечується сезонність за допомогою посадок і проект саду в цілому. Ви зрозумієте, як мистецтво може допомогти з розстановкою рослин, і як озеленення здатне вплинути на дизайн-проект.

Для прикладу, на занятті було використано кілька картин відомих художників, які послужили відправною точкою для створення планів озеленення. Практикуючи нову техніку, розроблену Ендрю Даффом, ви зможете створити динамічний багаторівневий план посадок, який подарує саду цікаві форми.

з біографії Ендрю Даффа.

"провівши своє дитинство в англійській сільській місцевості, я вивчав Дизайн саду і письменницьку майстерність в Лондоні, що здавалося природним кроком до моєї любові до всього творчого".

здобувши освіту в університеті Грінвіча, Ендрю отримав бакалавра (з відзнакою) за спеціальністю Садовий дизайн, диплом у галузі навчання дорослих, а згодом магістра мистецтв у письменстві. Ендрю став помічником архітектора в компанії White Dutton Partnership, а потім працював у Джона Брукса в якості асоційованого дизайнера.

' Брукс навчив мене бачити; у нього був великий талант для читання простору і розуміння клієнта. Я використовую це для того, щоб поводитися з кожним садом так, ніби це мій перший дизайн".


Його діяльність в якості педагога почалося зі спільного проведення майстер-класів Джона Брукса, після чого він протягом п'яти років розробляв програми вищої освіти для школи ландшафтного дизайну Мерріст Вуд коледжу. Потім він регулярно читав лекції в Барзі Касарес в Буенос-Айресі.

Ендрю Дафф зайняв посаду Директора факультету ландшафтного дизайну та інтернет-навчання в всесвітньо відомій школі Дизайну Інчбалд в 2006 році і був прийнятий в члени Товариства садових дизайнерів Великобританії в 2007 році. На даний момент Ендрю є керуючим директором Інчбалда і керівником своєї власної компанії ANDREW DUFF garden DESIGN.

' я захоплений викладанням, зокрема передачею процесу проектування. Ніщо не радує мене більше, ніж бачити, як учень освоює складний дизайн до задоволення свого клієнта".

Ендрю захоплюється проектуванням широкого спектру садів, будь то невеликий міський простір або великий великий заміський маєток.

'створюючи сади більше 25 років, мені пощастило працювати не тільки вдома, але і за кордоном. Зовсім недавно Моя студія завершила дизайн садів в Сурреї (Англія) та Індії. Саме ця універсальність різних місцевих мов мені здається неймовірно захоплюючою".

https://privatelink.de/?https://zstrela.ru/directions/studies/programs/rastitelnyy-dizayn-v-sovremennom-landshaftnom-iskusstve-endryu-daff
 
Угорі