Що нового?

Придбаний [Зелена стріла] рівні в ландшафтному проекті саду (Ендрю Дафф)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27454
робота з перепадом висот на ділянці – найскладніша частина роботи дизайнера саду. Найчастіше ділянку зі складним рельєфом виявляється непростим завданням. На інтернет-семінарі ми розбираємо методи розрахунку і способи вирішення рівнів на папері і безпосередньо на ділянці.

Разом з Ендрю ми розглядаємо проекти зі складним рельєфом, а також природні об'єкти. Вчимося використовувати переваги створення рівнів на площині, щоб отримати максимально зручне Садове простір для клієнта.

Вивченв різні типи рівнів, від сходинок до пандусів, підпірних стін і похилих переходів. Особливу увагу приділено вивченню можливостей ділянки для найбільш вигідної реалізації потенціалу складного рельєфу.

На інтернет-семінарі ми детально розбираємо, як працюють рівні в просторі саду, як можна вигідно задіяти їх в саду. Ендрю ділиться ресурсами для більш глибокого вивчення питання і пошуку натхнення. Другий день присвячений розбору проектів саду зі складним рельєфом.

Інтернет-семінар з послідовним перекладом.

https://privatelink.de/?https://zstrela.ru/directions/studies/programs/urovni-v-landshaftnom-proekte-sada-2-h-dnevnyy-internet-seminar-endryu
 
Угорі