Що нового?

Придбаний Злом матриці переговорів (Максим Маршал)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1012 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 65.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

87743


Ми всі-маріонетки в руках досвідчених маніпуляторів. І я теж. Але я бачу ці нитки і можу обрізати. А ви?

Зрозумієте хто, коли і які прийоми прихованого впливу на Вас надає, навмисно і/або ненавмисно.
Навчіться протидіяти цьому;

Подвойте шанси виграти переговори з клієнтами, розпізнаючи приховані прийоми впливу і так само непомітно анулюючи їх.
Пам'ятайте, ви перебуваєте в полі прихованого впливу кожен день, навіть сидячи вдома;

Навчіться протистояти психологічному пресингу і тиску з боку статусних клієнтів і людей, яким складно або неможливо відмовити, наділених більшою владою ніж ви;

Навчіться розпізнавати (і застосовувати) прийоми прихованого впливу і психологічного тиску, які маскуються під звичайну бесіду, жарти-підколки, звичні фрази і переговори;

Отримайте перевірені на практиці інструменти ведення переговорів із завзятими маніпуляторами, яких більшість серед клієнтів і конкурентів.

Максим Маршал
Більше 2000 угод з нерухомістю особисто закрив на результат і жодна з них не зірвалася за 18 років;

Більше 4000 власників і покупців нерухомості в трьох країнах задоволені якістю і швидкістю надання його послуг;

27000 годин успішної активної практики в якості професійного переговірника;

Власник міжнародної ріелторської компанії (18 років), що працює на ринках трьох країн (Туреччина, Болгарія, Україна), без залучення зовнішніх інвестицій. Більше 200 співробітників. Співвласник та керуючий партнер у 8 агентствах нерухомості з 2015 року;

18 років в ріелторському бізнесі, починаючи з стартапу своєї ріелторської компанії (пройшов весь шлях підприємця від ріелтора до управлінця). Експерт-практик в області побудови та реорганізації агентств нерухомості, систем фінмотивації агентів, маркетингу, продажів і переговорів в ріелторському бізнесі;

https://privatelink.de/?https://maxmarshal.top/covert/
 
Угорі