Що нового?

Придбаний Знайомство з Нейрокінцуги-Мистецтво реставрації душі. Модуль 1 (Ірина Мартинова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1666 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 69.3 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Коли я відкрила для себе Кінцуги, я пережила справжнє осяяння і з першого погляду закохалася в мистецтво золотих швів. З гордістю можу сказати, що я вперше поєднала мудру філософію Кінцуги і квантову глибину Нейрографіки в єдину методику по реставрації душі за допомогою чарівництва золотого маркера. Так, у 2019 році, народився мій авторський проект "Нейрокінцуги - Мистецтво реставрації душі".

За допомогою синергії Нейрографіки і Кінцуги можна зцілити свої рани, перетворити лінії розлому в лінії сили, а потрясіння – в енергетичні Перехрестя.

Необов'язково ламати всі свої цінні речі. Я створила особливу програму, на яку мене надихнула філософія кінцуги.
Курс" знайомство з Нейрокінцуги " - перший модуль цієї великої програми.

Ви будете творити це на аркуші паперу, а значить дасте цьому місце в житті. Ви будете крок за кроком рухатися до відновлення своєї цілісності. Саме в цьому полягає живе мистецтво Кінцуги.
Кожного з нас, також, як і розбитий посуд, випробування можуть перетворити і зробити сильніше!

Запрошую вас додати золото у ваше життя, відкрити для себе дух кінцуги!

Кінцуги-це і мистецтво перетворення ран. Реставрацію виробу можна розглядати як форму арт-терапії, в ході якої ви долаєте випробування і перетворюєте свинець свого досвіду в золото. У шрамах, видимих або невидимих, укладена ваша історія, вони завжди нагадають про те, що ви впоралися з перешкодами і вижили.

У кожного з нас є слабкі місця, кожен переніс травми. Всі ми колись страждали і переживали складні моменти. Мій особистий шлях також складається зі злетів і падінь, печалей і радощів , я пережила багато дуже складних періодів, але у мене було і є багато щастя. Мій шлях схожий на тисячі інших шляхів... і в той же час він неповторний ...


Кінцуги і Нейрографіка-неймовірно потужне поєднання двох стихій, дуже метафоричне і, в той же час, дуже практичне, орієнтоване на стійкість і оптимізм . Це-і неймовірно глибокий дзен, і відвикання від себе, колишнього, і набуття себе нового і невідомого, і практичні дії в реальному житті, які ви робите паралельно з техніками нейрокінцуги. Синергія цих двох філософій і глибин народжує абсолютно неймовірні за своєю значимістю , результати.


Мистецтво кінцуги вимагає терпіння і зосередженості. День за днем, тиждень за тижнем, крок за кроком предмет очищають, обробляють рани, оточують турботою, зцілюють і нарешті знову оживляють.


НейроКинцуги – це глибокий процес.

Енергія Нейрокінцуги і мій досвід життя і інструктора Нейрографіки підтримає вас і буде супроводжувати на кожному етапі курсу.

Будь-яка ситуація або травма можуть стати початком шляху на вашій лінії розвитку. Ви поступово і терпляче перетворите її в золото в цьому алхімічному таїнстві .

Починається новий етап Вашого життя. Прийшов ваш черга блищати.

Запрошую вас зробити крок назустріч самому собі, своїй новій красі і вашому новому, ще навіть невідомому вам, досконалості.

Випробуйте відроджуючу силу Нейрокінцуги! Зціліть свої рани, Перетворіть лінії розлому в лінії сили, а потрясіння - в енергетичні Перехрестя!

Подарунок до КУРСУ:
Запис майстер класу Нейроманіфест"стан королеви"
https://privatelink.de/?https://neyrograficacademy.info/znakomstvo_neyrokintsugy
 
Угорі