Що нового?

Придбаний Кардиган Версаль (knit_profi)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Всім привіт! Навіть не віриться , що пишу про це, опис кардиган Версаль готове і доступно до покупки.
Якщо не втрачати час, то можна встигнути зустріти прохолодні осінні вечори в яскравому, затишному, теплому, м'якому, красивому кардигани.
.
Опис можна купити через сайт, минаючи листування в директ і очікування файлу на пошті. Після оплати посилання на скачування прийде автоматично (якщо не прийшла, загляньте в спам, в крайньому випадку пишіть мені в директ). Посилання на сайт в шапці профілю.
.
Технічні дані дивіться в галереї ☝ .
.
Якщо вам звичніше спілкуватися особисто, ваш варіант оплати через PayPal або Qiwi, пишіть мені в директ, організуємо безпосередньо.
.
За традицією вартість опису до кінця тижня зі знижкою. Сьогодні-завтра 500р, пт-Нд 600р, далі встановиться постійна ціна 700р.
.

Про витрата хочу уточнити, в описі дані усереднені дані, якщо будете подовжувати виріб або рукава, трохи вільніше зв'яжете, це все може збільшити витрату, краще брати з невеликим запасом .
.
Резюмуючи роботу над описом і досвід тестової групи скажу, цей кардиган складний, здебільшого через жаккарда. Роботи потрібно виконати багато, але якщо ви його зв'яжете, то він стане перлиною вашого гардеробу, перевірено!
.

Всім гарного настрою і здоров'я

https://www.instagram.com/p/CStsoojKzBE/?utm_medium=copy_link
 
Угорі