Що нового?

Придбаний Кнопка. Сліпа печатка за 3 дні

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 37 ГРН
Учасників: 0 з 3
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27735
дозволяє в найкоротші терміни (від 3-х до 5-ти днів) з мінімальними зусиллями досягти навички сліпий 10-ти пальцевої друку.
У тренажер закладені кращі в світі механізми постановки навичок.

Вам потрібен цей тренажер, якщо:
  • ви давно мріяли навчитися друкувати наосліп
  • ви вже починали вчитися, але не вистачило старанності
  • ваша спеціальність пов'язана з набором тексту
  • ви часто листуєтеся в соціальних мережах
  • ви просто набираєте більше 10 слів на день
  • ви хочете розвинути мозок і його півкулі (відмінне тренування)
  • ви закоренілий складчик, і раптом вам коли-небудь стати в нагоді
даний тренажер відрізняється від багатьох існуючих (всіх не бачив) наявністю важливих принципів навчання, закладених в алгоритм програми.
І ці принципи роблять його унікальним.

1. Інтенсивність. Ви не витрачаєте час на постійне перемикання завдань. Ви не витрачаєте час на зупинку і паузу. У разі помилки ви не витрачаєте час на пошук потрібної клавіші. 99.9% (іноді хочеться почухатися) часу ви витрачаєте на натискання клавіш.

2. Зворотний зв'язок. Це те, чого не вистачає дуже багатьом тренажерам. Помилившись, ви залишаєтеся один на один зі своєю помилкою. Самі повинні шукати її, самі виправляти. І навіть натиснувши правильно, ви можете сумніватися.
В даному випадку програма завжди з вами. Вона тут же підкаже, де правильний символ. Після помилки ви тут же відпрацюєте помилкової символ кілька разів. І отримаєте підтвердження про правильність натискання. Навіть у разі правильного набору ви будете отримувати підтвердження. Так ваша впевненість буде рости від разу до разу. Згадайте як дресирують собачок, даючи їм нагороду. У формуванні навички це працює ідеально.

3. Спеціальні графічні підказки. Це також крута фішка даного тренажера. Ви починаєте друкувати наосліп вже з першої секунди. Та саме так. Символи виводяться на екран зі спеціальною підказкою. Протягом всієї роботи з тренажером ви будете дивитися тільки на екран. Працює ефект м'язової пам'яті. Періодично символи будуть з'являтися без підказки. При правильних попаданнях період буде скорочуватися. Аж до повної відсутності підказок. Даний перехід плавний і поступовий. І не перевантажує психіку.

4.Частотний аналіз. Для другого блоку в 2-х буквених і 3-х буквених поєднаннях наводяться самі частовживані склади. Для цього був проведений частотний аналіз російсько - і англомовної літератури.

5. Оптимальна загрузка уваги. Як відомо, людина одночасно утримує в пам'яті 7 + -2 елементів. Саме блоками по 6 букв подається інформація в даному тренажері. А ніяк не по 4 і не по 2.

6. Ігровий режим. Під час вправ мимоволі включається азарт. Почавши проходити рівень, дуже складно відірватися. Щоб не втратити прогрес (смужка праворуч), ви просто будете всіма силами намагатися пройти рівень до кінця)

7. І найголовніше. Розвантаження вашого мозку і нервової системи!
Навик сліпий друку це руховий навик, який заснований на м'язової пам'яті. І немає ніякої необхідності перевантажувати мозок. За допомогою візуальних підказок ми відразу тренуємо пальці і м'язову пам'ять і знаходимося в оптимальному стані, не відчуваємо стрес, не сердимося і не психуємо. При цьому навантаження на нервову і систему і мозок все ж є, але вона мінімальна. За рахунок цього тренуватися можна набагато більше і веселіше. Ви дбаєте про ваших нервових клітинах.
 
Угорі