Що нового?

Придбаний Кнопкомет-2. Сліпий друк за 3-7 днів

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Всім привіт!
Перша частина програми, на мій погляд пройшла на ура. Її пройшли близько 400 осіб. Було багато позитивних відгуків. Але також у деяких виникали технічні проблеми. Все тому, що код був написаний не кращим чином. Тому я вирішив переписати програму з нуля.

  • Повністю переписані всі алгоритми. Програма працює стабільно, чітко і швидко.
  • Повністю поліпшений інтерфейс. Порівняйте до і після.
  • На прохання додана функція паузи.
  • Не потрібна установка сторонніх шрифтів.
  • Після натискання правої кнопки миші доступні різні настройки.
  • Настроюється колір і фон активної кнопки.
  • Настроювані часові інтервали і рівні складності.
  • Додано режим навчання.
  • Покращена підтримка додаткових мов. Планується API для самостійного налаштування розкладок.
Програма знаходиться в стадії бета-тестування. Прохання свої побажання до функціоналу писати в даній темі, щоб вони потрапили в реліз.
в темі попередньої версії можна детально прочитати про особливості програми. І подивитися відео.
Тут коротко розповім про ключові особливості програми.
* Унікальний алгоритм. Нічого подібного я не зустрічав. Якщо знайдете, прохання поділитися.
•Інтенсивність. Програма спонукає вас працювати інтенсивно.
•Зворотний зв'язок. Відразу після помилки слід відпрацювання. Після правильного натискання-теж відпрацювання. Формується позитивне закріплення.
  • У тренажері закладені 3 кити постановки навичок-ФОКУС, інтенсивність, зворотний ЗВ'ЯЗОК.
  • На екрані відображаються підказки. Фактично, ви друкуєте наосліп з перших секунд.
  • Оптимальне завантаження уваги. За 1 раз тренується блок в 6-10 символів. Немає потреби в сотнях вправ!
  • Щадна навантаження на психіку. Поступове зникнення підказок. Навик закладається безпосередньо в моторику, в обхід свідомості.
  • Захоплюючий ігровий процес. У кожному рівні є мета-заповнити смужку. Дуже складно відірватися.
  • Програма буде корисна як для новачків (блок 1), так і для вже друкуючих в сліпу для розгону швидкості (блок 2)
  • У програмі використані найбільш вживані склади (блок 2).
Ну і чим 100 разів пояснювати, краще один раз побачити. Скачайте і пройдіть демо-версію, і оцініть роботу тренажера. Якщо вже володієте сліпим методом, можете вибрати для себе незвичайний мову.

Питання та відповіді
Кому може стати в нагоді цей тренажер?
Навик сліпого письма давно перестав бути привілеєм фахівців. Володіння ним-хороший тон. В першу чергу, їм звичайно повинні володіти програмісти і письменники. Та й для всіх інших користувачів пк Це стане дуже корисним доповненням. Ви зможете миттєво гуглити, швидко листуватися в соцмережах, писати електронні листи, працювати над документами. Здивуєтеся, наскільки це стане приємно і легко.

Я вже друкую наосліп, чи стане в нагоді мені тренажер?
Другий блок призначений для розгону швидкості і складається з найбільш вживаних складів. Приблизно ті ж прийоми (гами, етюди) використовують музиканти для постійного тренування швидкості. Якщо ви хочете друкувати ще швидше, тренажер буде для вас корисний.

Чи запуститься тренажер на ...
Програма працює під Windows. Якщо у вас є сумніви, прохання завантажити демо-версію і спробувати

Чи буде в тренажері такий-то мова?
У програмі вже підтримується 8 розкладок. Також буде можливість додавати свої мови. Якщо ви хочете, щоб ваша мова була включена в реліз, пишіть в цій темі.

Чи зможу я?
Скачайте демку і спробуйте пройти перший рівень. Задайте для себе прості налаштування. Якщо пройшли перший рівень, пройдете і все інше.

Скільки часу буде потрібно?
На жаль, у мене поки немає статистики. Тут дуже багато факторів. Навскидку. Якщо з нуля. Тиждень на друкування наосліп. Ще тиждень на розгін. Це за умови невеликих лайтових занять протягом дня. Якщо впертися - можна швидше. За відгуками-в будь-якому випадку це буде швидше в 2-3 рази, ніж те ж Соло. І без лютої навантаження на вашу психіку.

Якщо у мене пошкоджений/відсутній фаланга/палець підійде мені?
Цілком. Просто інший робочий палець буде охоплювати більшу кількість клавіш. Ви також зможете створювати свої вправи саме для цього пальця і їх відпрацьовувати.

Коли будуть збори?
Не раніше ніж, через півтора місяці. Йде великий потік побажань, які включаються в програму. Додаються дуже цікаві фішки завдяки люб'язним користувачам. Так що чекайте. Прошу проявити терпіння!

БОНУС всім
Секретні фішки, які дозволять навчатися сліпий друку на 50% швидше.
 
Угорі