Що нового?

Набір учасників Комплект тренувань в домашніх умовах. Все включено (Наталія Татаринцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2626 ГРН
Учасників: 7 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 97.5 ГРН
25%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модераторви чекаєте Нового року, щоб почати змінювати життя на краще.
А я довго думала, як зробити цей процес максимально зручним і приємним для вас.

Тому зібрала 8 ваших найулюбленіших курсів і відкрила до них доступ на максимально довгий термін. Плюс зробила все це ще доступніше, відкривши можливість забрати все це в розстрочку. Без переплат і комісій. Здорово? Так що ні в чому собі не відмовляйте і побалуйте себе по повній, тому що таке точно більше не повториться.

  1. онлайн-марафон"гнучке і здорове тіло за 3 тижні"
  2. онлайн-марафон"гнучке і здорове тіло за 3 тижні"
  3. онлайн-марафон"жіноче харчування"
  4. онлайн-марафон"жіноче харчування"
  5. онлайн-марафон"постава мрії"
  6. онлайн-марафон"постава мрії"
  7. PDF"Гайдамаки"
  8. PDF"Гайдамаки"
  9. онлайн-марафон "# Секта шпагату "
https://flexiblebody.online/new-year-sale?utm_source=tata
 
Останнє редагування:

Маріяiv

New member
Взяла марафон задля цікавості про Жіноче Харчування. Дуже багато радикальних та небезпечних порад щодо обгрунтування раціону харчування. Так, має бути якісна їжа, проте не завжди є доступ до органічних продуктів, тим більше, що не усі собі можуть дозволити бюджет на сім'ю $150-200 на тиждень, і я б обережніше виражалась в лекціях, бо часто вжита непрофесійна лексика.

Щодо вуглеводів, жирів, білків - немає чіткої математики, яка давала повне розуміння, як саме працює на наш організм, скільки калорій споживає і який саме має бути розподіл з точки зору різних підходів. А в курсі наведено дуже поверхнево.

Є протоколи харчування, які рекомендовані при різних захворюваннях. Поради щодо інтервального голодування - це просто дуже не професійно радити всім його, тому що воно не є універсальним.

Тому я не рекомендую цей курс і взагалі ставлю під сумнів знання такої дієтологині. Таке враження, ніби суфлери працюють з нею. А подача така впевнена, що лякає наслідки для жінок, які можуть не бути обізнаними в темі харчування і приймати поради таких експертів.

Тому альтернатива - це курс Альони Піддубної wellbeacademy com, де науково все обгрунтовано і дано розуміння, як насправді потрібно рахувати необхідну кількість макро та мікронутрієнтів і як будувати свій раціон, щоб було багато сил та досягались бажані цілі довгостроково.

А інтервальне голодування, урізання вуглеводів веде до розладів харчової поведінки при неправильному його розподілі. Тому це загроза, що приходить саме від таких спеціалістів, які мають велику аудиторію, проте несуть в маси небезпечну інформацію.
 
Останнє редагування:
Угорі