Що нового?

Набір учасників [[Кулінарна школа] кулінарна нутриціологія (Сергій Леонов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15442 ГРН
Учасників: 0 з 230
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 69.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
зараз нутриціологи та їхні клієнти як дві воюючих сторони.
Одні часто дають занадто складні, абстрактні рекомендації, інші не розуміють, як їх дотримуватися, коли і без того повно справ. Через це втрачається довіра до нутриціології, а ЗСЖ для багатьох здається випробуванням, з яким не можна насолоджуватися життям.

Сергій Леонов на своєму досвіді переконався, як гостро стоїть ця проблема. Він схуд на 30 кг, але дієта давалася важко, і тоді Леонов використовував весь свій досвід шеф-кухаря, щоб зробити корисне смачним. Тепер навіть найсуворіші обмеження не перешкода, якщо у вас є такий наставник, як він!


БЛОК 0. Організаційний
Дізнаєтеся всі організаційні моменти і ближче познайомитеся з автором курсу Сергієм Леоновим.
Розповімо, як влаштовано навчання на платформі: навіть якщо це перший онлайн-курс, який Ви зважилися пройти, без праці у всьому розберетеся!
РЕЗУЛЬТАТ: Отримайте заряд натхнення і налаштуйтеся на навчання в задоволення!


БЛОК 1. ОСНОВА ОСНОВ
Складіть свою продуктову матрицю, Вивчіть основи створення страв з використанням кулінарних лайфхаків професійних кухарів. Зможете підбирати альтернативи при харчовій непереносимості.
Освоїте авторську систему заготовок Леонова, яка дозволить економити на кухні до 70% часу.
Дізнаєтеся, які магазинні напівфабрикати можна використовувати без шкоди для здоров'я.
Навчіться створювати збалансовані раціони за принципом "Гарвардської тарілки" і грамотно складати список покупок для економії бюджету.
сформуєте новий погляд на готування, наведете порядок в голові і на кухні, зрозумієте, як зробити правильне харчування доступним навіть самим зайнятим.


БЛОК 2. Кулінарний
Вивчіть правила харчової безпеки і секрети успішної готування.
Закріпіть знання з попереднього блоку на практиці і навчитеся готувати як в ресторані.
На живому майстер-класі" швидкий обід для всієї родини " ви переконаєтеся, що не потрібно багато часу для приготування смачних і корисних страв. Геть сумніви і страхи!
всього вас чекає більше 100 рецептів на кожен день:

  • м'ясо, субпродукти;
  • гарніри, локшина, бобові;
  • риба, морепродукти;
  • овочі, зелень, фрукти;
  • молочні продукти, яйця та їх альтернативи;
  • соуси і паштети;
  • бульйони і супи.
Живий майстер-клас "святкове меню": разом накриємо святковий стіл і влаштуємо онлайн-випускний, де обговоримо ваші результати.

РЕЗУЛЬТАТ: знайдете впевненість на кухні, у вас завжди будуть небанальні ідеї для раціонів. Переконайтеся, що готування — це не складно, а цікаво!


БЛОК 3. ГОТОВІ РІШЕННЯ
Щоб не витрачати дорогоцінний час на розробку меню під стандартні протоколи, ви можете скористатися нашими готовими раціонами, при необхідності вносячи в них коригування.
РЕЗУЛЬТАТ: отримайте готові раціони для АІП-протоколу, палео -, Dash-дієти і для схуднення. Працювати стане простіше і швидше!


Задаються

як ЧАСТО виходитимуть УРОКИ?
2 рази на тиждень: вівторок і четвер.

скільки часу дається на виконання домашнього завдання?
Щоб отримати зворотний зв'язок, потрібно здати домашню роботу протягом 72 годин після виходу уроку.

боюся, що не буду встигати...
Ви можете навчатися у зручний для себе час, курс триватиме 2 місяці. Ми хочемо, щоб ви дійсно розібралися в кулінарній нутриціології і змогли застосовувати всі знання на практиці, тому після кожного уроку чекає домашнє завдання. На виконання знадобиться в середньому 15 хв, для кулінарної практики більше, але зате результат можна з'їсти!

я не Нутриціолог, мені не підходить цей КУРС?

"Кулінарна нутриціологія" розрахована в першу чергу на професіоналів, хто вже володіє знаннями з нутриціології і хоче підвищити кваліфікацію. Це наш найглибший і об'ємний курс, на якому будемо розробляти меню під різні протоколи. Якщо ви хочете створити меню для себе, ви це зробите на курсі, але отримаєте набагато більше інформації, ніж треба, щоб просто вибудувати собі харчування, рекомендуємо придивитися до інших курсів кулінарної онлайн-Академії "Зсжигай" і урізноманітнити з їх допомогою свій раціон.

у мене ще МАЛО досвіду, боюся, що буде занадто складно...
Вся інформація подається зрозумілою мовою, без гори незрозумілих термінів і нескінченного " еее " на вебінарах. Цей курс як самий поживний смузі, концентрація користі! Протягом 2 місяців зможете задавати питання прямо на платформі і поетапно з підтримкою особистого куратора прийдете до бажаного результату.

ви гарантуєте, що після курсу У мене З'ЯВИТЬСЯ більше клієнтів?
Ми гарантуємо, що тих знань і практичної бази, які дає "кулінарна нутриціологія", достатньо, щоб стати затребуваними фахівцями, а далі все залежить від вашої готовності застосовувати нові навички.

Продажник
https://www.anti-age-kitchen.ru/nutrition?utm_source=e-mail&utm_medium=predzapis&utm_campaign=kn&utm_content=letter
 
Останнє редагування модератором:
Угорі