Що нового?

Придбаний Курс розвитку гнучкості та сексуальності (Ліза Буданова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1085 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 45.1 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

для чого тобі шпагат?

Сексуальність і грація
Шпагат це красиво
і неймовірно сексуально! Пластичні і граціозні рухи дозволяють жінці завжди знаходиться у формі, відчувати себе здоровою і енергійною!

Витривалість
Правильна постава, розтяжка тазових м'язів і рівень сили м'язів, тільки контролюючи всі ці процеси ти навчишся контролювати себе, будеш розвивати витривалість і витримку.

Реалізуємо дитячу мрію
Для тебе шпагат - це мрія, що супроводжує тебе з дитинства? Мрії повинні збуватися! І ми тобі в цьому допоможемо!

Курс "Хочу шпагат" це детальна інструкція з розвитку гнучкості від простого до складного. Можна займатися в будь-якій точці світу в зручний час, дивлячись відео з будь-якого пристрою.

Кожне тренування складається з 4-х найважливіших блоків: розминка, розтяжка, шпагати, спина. Почати ти можеш з будь-яким рівнем підготовки!

Без обмежень
Купуючи програму зараз, ти можеш почати займатися в будь-який час. Доступ до курсу видається назавжди!
Привіт, мене звуть Ліза Буданова, майстер спорту Росії з художньої гімнастики, організатор і тренер фітнес турів по всьому світу, [/B]
Трохи про себе:
Сертифікований тренер Асоціації професіоналів фітнесу (FPA) м.Москва.
Вища освіта:
Московська державна академія фізичної культури, фахівець у сфері ФК і спорту.
Мій досвід говорить про те, що я з легкістю посаджу тебе на шпагат всього за 30 днів.
У моєму курсі ти навчишся правильно розігрівати м'язи-не порвавши їх, розвинеш граціозність, гнучкість і сексуальність.
Тебе більше не будуть турбувати болі і дискомфорт в спині і поставі, заодно зможете скинути зайві кіло і підтягнути тіло.
Зі мною результат неминучий! Здобувай курс і втілюй свою мрію! Унікальний 30-денний курс по розтяжці для новачків і просунутих. Підходить для будь-якого віку"від простого до складного". Кілька варіантів розминки. Детальні відео уроки, орієнтовані на шпагат і на розвиток гнучкості всього тіла. Повнометражні відео з детальним описом техніки (звукова озвучка тренером і титри)

Окремий блок мотивації та порад на сайті

PREMIUM курс + бонус доступ назавжди
20 відео уроків + курс
гнучкості спини в подарунок

Продажник:
https://hochu-shpagat.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі