Що нового?

Набір учасників [Магістерія] силою вічного неба. Монгольська імперія та її спадкоємці (Максим Александров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 695 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28000

Монгольська імперія (Еке Монгол улус)-найбільша держава, коли-небудь створена кочівниками, і одна з найграндіозніших імперій світу.

Яскравий слід, залишений нею в історії, породив безліч суперечок і думок: одні захоплюються Чингісханом, інші звинувачують завойовників у відставання Русі і азіатських країн від Західної Європи; хтось вважає Російську імперію прямою спадкоємицею монгольської держави, але є й такі, хто заперечує сам факту існування останнього.

Як би не вражали уяву масштаби монгольських завоювань, сам феномен імперії набагато ширше. У цьому курсі ви познайомитеся з історією виникнення, стрімкого розвитку і подальшого занепаду держави Чингісідів, з глобальним "монгольським світом" XIII—XIV століть, що зв'язав воєдино практично всю Євразію, з його комунікаціями, інтернаціональною елітою і космополітичною культурою.

Ви дізнаєтеся, який спадок залишила ця цивілізація, - від вогнепальної зброї та ідеї друкарства до Перської мініатюри і тимурідской архітектури.

На колосальних просторах від Франції до Японії перед вами крок за кроком розгорнеться багатовікова епопея - від перших спустошливих набігів армії Тімуджіна до відходу останніх Чингісідів з історичної сцени в середині XX століття.

Кому підійде цей курс:

Курс, що складається з 12 лекцій і 55 Дод. епізодів призначений для всіх, хто цікавиться історією Євразії, хотів би більше дізнатися про монгольську імперію і зрозуміти її роль в житті нашої країни і сусідніх держав в широкій історичній перспективі.

чому ви навчитеся:

Слухачі отримають гарне уявлення про події і процеси, пов'язані з виникненням, швидким розширенням і подальшим довгим розпадом Монгольської імперії, про її справжній масштаб і всесвітньо-історичному значенні.
Познайомляться з історичними джерелами, фактами і персоналіями описуваної епохи, отримають навички системного підходу до описуваних подій і наочно побачать принципову відмінність між даними історичної науки і популярними міфами про минуле.

Загальна тривалість всіх лекцій курсу-15 год. 40 хв.

https://privatelink.de/?https://magisteria.ru/category/mongols
 
Угорі