Що нового?

Придбаний Малюнки на асфальті (Аліна Селезньова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Використовуючи прийоми і викрійки курсу, ви зможете створити плаття силуету "кажан" з принтами у вигляді стилізованих квітів і птахів із запасів залишків віскози, льону, кропиви, бамбука або шматочків розрідженого шовку і ексельсіора.

Для кого

для новачків
використовуючи дані прийоми декорування, навіть без досвіду створення одягу можна зробити собі палантин, шаль або жилетку.
для досвідчених майстрів
дані прийоми декорування допоможуть вам утилізувати невеликі залишки вовни, волокон, шматочки тканин для створення сукні, джемпера, пальто, курток та інших виробів.

Навчимося створювати ефект малюнків крейдою на асфальті або малюнків восковими крейдою.

Будемо економічно витрачати матеріали, використовувати навіть самих маленькі шматочки тканини або" хвостики " волокон.

в рамках курсу:
  1. На прикладі двох жилеток-душегреек розберемо детально всі етапи розкладки, поєднань різних матеріалів, можливості створення різних фонів для принтів, попрацюємо з темною і світлою шерстю, порівняємо результати.
  2. Ви зможете вибрати відповідний Вам прийом декорування і поєднання матеріалів, темні або світлі кольори вовни, і застосовувати всі ці прийоми в своїх проектах.
У розкладці розберемо "пряму " і" зворотну " розкладки, і ви зможете вирішити який спосіб для вас підходить, порівняємо результати. Попрацюємо з манекеном і відпаримо виріб.

13 відеоуроків + викрійки сукні, светри, жилета-душегреи, схема розкладки вовни, фрагменти для принтів

https://alenaselezneva.ru/chalk-drawings
 
Угорі