Що нового?

Придбаний Метафоричні карти: успішний терапевт (Ольга Гаркавець)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2795 ГРН
Учасників: 3 з 159
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 18.3 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
метафоричні карти: успішний Терапевт
10-тижневий навчальний курс для психологів
Курс, який допоможе дізнатися все про МАК

система знань з МАК
Ви отримаєте готову систему для роботи з картами, створену в процесі декількох років. 2500 консультацій, 80 навчальних семінарів, більше 200 учасників відвідало мої програми за цей час. Весь цей досвід я структурувала в нову програму.
Після курсу ви будете сприймати карти не як інструмент для періодичного використання, ви будете працювати з МАК, як з основним інструментом.
Ви навчитеся інтегрувати, використовувати карти не як тимчасовий аксесуар, доповнення, а як основний, в будь-якій ситуації, з будь-якими проблемами. Ретельно пропрацювавши матеріали, ви можете з'єднувати техніки і придумувати свої.

успішності можна навчитися
Консультації з МАК збільшили мій дохід. Карти роблять консультації чарівними, це диво допомагає обійти опір, звикнути до психолога, встановити довіру практично миттєво, як тільки людина починає говорити про картах.
Я навчу вас, як використовувати свій професійний досвід, щоб Ви протягом 2 місяців змогли розширити практику і отримати більше клієнтів.
Систематизований курс допоможе впевнено просуватися у вирішенні клієнтських проблем. Ви навчитеся складати техніки, як пазли.

Упор на практику
Практик зможе вам розповісти про ті ситуації, які у нього були в роботі. Теоретик розповідає про те, що прочитав в книзі або сам придумав, а практик поділитися тим, що було насправді в процесі консультування і терапії.
Без великої практики з метафоричними картами складно працювати. Спочатку може виникнути ілюзія, що це легкий інструмент, досить подивитися один відеоролик або прочитати книгу. Це позбавляє унікальності такий цінний інструмент.
Крім чисто технічних моментів я буду розповідати про секрети, фішках і підводних каменях в роботі з картами. Це те, з чим я зіткнулася як практикуючий фахівець і про що зазвичай не говорять на безкоштовних вебінарах і сесіях.

результати з перших днів
Курс побудований від простого до складного. Я буду вести вас поетапно. Навіть якщо ви ніколи не чули про асоціативні карти Раннє, після курсу ви зможете ефективно користуватися даним інструментом.
Ви дізнаєтеся зсередини як працюють карти, мені не байдуже, як ви далі будете працювати, тому всі домашні завдання я буду перевіряти особисто.
Тривалість курсу становить 10 тижнів. Гарантую, що після двомісячного інтенсиву ви будете повноцінно користуватися метафоричними картами, зможете проводити більш глибоку роботу з клієнтами, розширите свій інструментарій і зможете збільшити дохід від психологічної практики.

http://garkavets.com/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі