Що нового?

Набір учасників Можливості електронної машини Brother і робота в ДК (barkinder)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 596



Хочу представити відео-курс
"Машинне в'язання. Можливості в'язальної машини Brother і робота в програмі ДК 8 "​

чим цей курс відрізняється від інших?
Відразу хочу попередити, що ви купуєте не черговий майстер-клас або серію відео-уроків, після оплати яких, вам видають доступ і про вас забувають. Ні! Це повноцінне онлайн навчання або простіше сказати школа, де вас, будуть саме навчати.

Як проходить навчання?
Курс складається з 12 уроків і не обмежений у часі. А так само ви спокійно можете придбати 1 або кілька уроків на вибір. Вартість 1 уроку 1000руб.
Після кожного заняття буде обов'язкове домашнє завдання і тільки після того як я переконаюся, що матеріал засвоєний і у вас немає питань Ви отримуєте доступ до наступного уроку.

Тому що, як показала практика, після отримання доступу відразу до всіх занять, багато хто починає лінуватися і закидають навчання в дальній ящик.
Якщо під час уроку у вас виникнуть труднощі або з'являться питання, то можна написати в темі уроку. Я обов'язково відповім або доповню відео.

Курс підійде для будь-яких в'язальних машин, як електронних, так і перфокарткових.
Докладні відео за програмою більше 100 годин.

https://www.livemaster.ru/item/33952150-materialy-dlya-tvorchestva-video-kurs-vozmozhnosti-elektronno
 
Угорі