Що нового?

Придбаний Моя лялька від А до Я (Наталія Кондратюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28722

Курс "Моя лялька" доступно і просто викладено. Він включає 3 розділи:
  1. Створення тільця і його Тонування
  2. Особа
  3. Образ: одягу та зачіски
На першому мк ви навчитеся легко переносити викрійку на тканину, використовуючи один простий прийом. Ви зможете легко вшити ніжки в тулуб і набити його максимально рівно, в тому числі з першого разу створити дійсно круглу голову. Також максимально однорідно ви забарвите тільце майбутньої ляльки.
У цьому Вам допоможе PDF-файл з фото і підписами матеріалів, а також самого процесу зшивання і набивання тіла, приготування розчину. Сама Тонування знята на відео, щоб максимально показати вам всі тонкощі цього процесу.
Другий мк містить детальну інфо про те, як" оживити " вашу ляльку. Ви навчитеся тонувати обличчя ляльки, створюючи тіні і відтінки на ліцеразнимі способами. Ви навчитеся підбирати різні відтінки очей з урахуванням не тільки самого кольору, але і його теплоти: блакитні, зелені, карі (теплі/холодні). Ви навчитеся змішувати фарби для створення природного відтінку губ. Весь процес розбитий на кілька етапів, кожен з яких знятий на відео. Їх 8, кожне я супроводжую коментуванням процесу. Крім того МК супроводжується фототаблицами з підписами, папками з фотографіями. У ньому мій досвід за 3 роки.
http://www.livemaster.ru/item/4278247-materialy-dlya-tvorchestva-distantsionnyj-kurs-moya
 
Угорі