Що нового?

Набір учасників Мій перший дизайн сайту (Данило Волосатов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1091 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цей курс замислювався як повноцінний посібник для початківців дизайнерів для того що б кожен зміг навчитися створювати оригінальний і
якісний дизайн з нуля.

  • 01. Головна: придумуємо дизайн (тривалість 12:54)

    На самому початку ми з вами розберемо, з чого слід почати при розробці дизайну сайту. Ми навчимося з вами розставляти пріоритети для елементів дизайну. На аркуші паперу ми повністю придумаємо головну сторінку сайту.

  • 02. Фон і шапка (тривалість 20:46)

    У другому уроці ми будемо працювати над фоном і шапкою сайту. Я розповім, як визначити розмір вашого майбутнього сайту в пікселях, від чого залежить ширина і довжина сайту. Покажу, як легко впорядкувати шари, що б в них було простіше розбиратися і знати де який шар.

    Ви дізнаєтеся, як за допомогою простого градієнта створити класний фон для шапки так, що б він гармонійно поєднувався з фоном. На простому прикладі навчу вас накладати текстури на фон.

    Ви навчитеся створювати цікаві ефекти для тексту, кнопок і кошика для Сайту, а так само детально опрацьовувати кожен елемент дизайну.

  • 03. Розділи (тривалість 18:49)

    Як говорив Стів Джобс"ми зробили кнопки такими, що б їх хотілося облизати". Ми займемося створенням таких же кнопок. А так же додамо деякі ефекти. Зокрема при наведенні і при натисканні.

  • 04. Популярні на сайті та відгуки(тривалість 10:38)

    З уроку Ви дізнаєтеся, як за допомогою квітів візуально розділяти блоки: хто вище і хто нижче. Як створювати тонкі і акуратні розділяють лінії, що надають формам обсяг. Навчіться робити ефектну ширяє галерею для популярних товарів. Дізнаєтеся про функцію "Маска шару", яка допоможе вам економити час.

  • 05. Дві спеціальні пропозиції (тривалість 12:25)

    Цей урок присвячений створенню компактного спец. пропозицій на сайті. Навчіться працювати з чорно-білим градієнтом, режимами накладення і непрозорістю.

  • 06. Форма підписки (тривалість 12:25)

    Ви навчитеся працювати з векторними файлами. Освоїте ефект" вм'ятого " тексту. Разом ми створимо розумну багаторівневу форму підписки.

  • 07. Копірайти (тривалість 6:55)

    З уроку Ви дізнаєтеся, що і як найкраще розташовувати в "підвалі" сайту. Навчіться візуально ділити блоки. На даному етапі ми вже зможемо побачити отриманий результат на сторінці браузера.
2
"КАТАЛОГ товарів"
  • 08. Каталог товарів-придумуємо дизайн (тривалість 12:54)

    У цьому уроці я відкрию вам дуже корисний секрет, який підвищить ефективність розробки вашого дизайну. Дізнаєтеся, як зробити вибір на користь горизонтального і вертикального меню і як його розташовувати, що б воно було зручним. Я розповім вам, як об'єднувати 2 кнопки, не втративши при це їх функціональність. Розробимо з вами зручне сортування товарів на сайті. Я поділюся з вами дуже корисним сайтом, який допоможе вам підвищити якість ваших робіт. Ним я користуюся постійно. У підсумку я коротко поясню, чому саме так повинна виглядати сторінка каталогу товарів.

  • 09. Фон і шапка (тривалість 17:52)

    Після перегляду даного уроку ви навчитеся створювати подвійну функціональну кнопку в стилі Apple, про який я згадував вище. Навчу вас правильно підбирати шрифти для кнопок і як самостійно створювати будь-які форми для веб-дизайну.

  • 10. Речі (тривалість 12:44)

    Основна мета даного уроку-навчити вас користуватися лінійкою, що б найбільш точно розташовувати елементи дизайну. Зробимо ми це на прикладі стильної рамки, яку тут же з вами і створимо.

  • 11. Навігація і про розділ (тривалість 10:42)

    Ви дізнаєтеся як додати обсяг елементам дизайну, використовуючи стиль шару. А так само навчитеся економити свій час при роботі.

  • 12. Вертикальне меню (тривалість 8:32)

    Цей урок присвячений створенню компактного спец. пропозицій на сайті. Навчіться працювати з чорно-білим градієнтом, режимами накладення і непрозорістю.
3
"сторінка товару"
  • 13. Сторінка товару-придумуємо дизайн (тривалість 8:01)

    З уроку Ви дізнаєтеся, як помістити велику кількість інформації в блок, не втративши при цьому його простоти і функціональності. Так само ми придумаємо з вами інформативні коментарі. Я розповім вам, як найбільш ефективно організувати навігаційну ланцюжок сайту (шлях по сайту). А ще я поділюся з вами деякими хитрощами, які дозволять вам підвищити якість і функціональність вашого дизайну.

  • 14. Фон і шлях по сайту (тривалість 6:38)

    Для надання вашому сайту ще більшої унікальності я навчу вас використовувати візерунки. А так само розповім про деякі корисні інструменти для детального опрацювання форм.

  • 15. Все про товар (тривалість 14:30)

    Я покажу вам, як домогтися ефекту "вм'ятого" тексту і розповім де його краще використовувати. Навчу вас як повною мірою користуватися градієнтом.

  • 16. Коментарі (тривалість 12:03)

    У цьому уроці мова піде про створення форм для відправки даних. Ми придумаємо прості і красиві кнопки. Навчимося робити інформативні коментарі. А так само я розповім, як зробити "гумові" блоки.
4
"склад кошика"
  • 17. Склад кошика-придумуємо дизайн (тривалість 5:45)

    В даному уроці ми поговоримо про складнощі і про те, як їх спростити. Я навчу вас ділити один блок на частини. Розіб'ємо нашу корзину на три частини і займемося оформленням кожної з них.

  • 18. Наповнюємо сторінку з кошиком частина 1 (тривалість 9:41)

    Ви дізнаєтеся, як швидко розмітити макет не користуючись лінійкою. А так само я розповім, як відображати активні і неактивні форми.інструментах для детального опрацювання форм.

  • 19. Наповнюємо сторінку з кошиком частина 2 (Тривалість 13:23)

    У цьому уроці ви навчитеся правильно і грамотно розташовувати елементи дизайну. А так само ми продовжимо практикуватися зі стилями шару, тінями, градієнтами і т.д. користуватися градієнтом.
5
"авторизація"
  • 20. Авторизація-придумуємо дизайн (Тривалість 4:26)

    Йтиметься про блок авторизації. Ми поділимо його на 2 частини: блок для зареєстрованих користувачів і для нових. По-новому поглянемо на функцію"згадати пароль".

  • 21. Авторизація: наповнюємо (тривалість 17:03)

    В даному уроці ми займемося створенням розумних і інформативних форм.
6
"ДОСТАВКА та ОПЛАТА"
  • 22. Доставка і оплата. Працюємо над дизайном.(Тривалість 2:48)

    У заключному уроці зі створення дизайну кошика ми приберемо праву частину з формами і замінимо її інформацією про відправку. Так само ви отримаєте завдання, виконавши яке, ви значно поліпшите свої навички веб-дизайнера.

  • 23. Закінчуємо з кошиком (тривалість 5:15)

    На завершення ми ще трохи попрацюємо з формами і текстом.
7
"Особистий кабінет"
  • 24. Особистий кабінет: придумуємо дизайн.(Тривалість 4:43)

    У цьому уроці ми займемося дизайном особистого кабінету. Створимо для нього цікавий блок з красивими, яскравими вкладками. Посиланнях додамо велику інформативність.

  • 25. Особистий кабінет: малюємо.(тривалість 15:23)

    Прикинемо в життя розроблений в попередньому уроці дизайн. Попрактикуємося працювати зі стилями шару, а так само з текстом і посиланнями.
8
"відгуки"
  • 26. Відгуки: придумуємо дизайн.(Тривалість 4:38)

    У цьому уроці я розповім, як правильно розміщувати блоки з відгуками, що б їх було зручно читати. Цей момент дуже важливий, тому що неправильно створений блок створить враження величезної кількості інформації, яку захочеться просто перегорнути. Тому ми знову будемо вміщати в невеликий блок велику кількість інформації, не ускладнюючи дизайн і при цьому заощадивши місце.

  • 27. Перший відгук.(тривалість 11: 47)

    Я розповім вам про серйозну помилку, яку допускають багато новачків. Знати це необхідно, тому як всього одна така помилка здатне звести нанівець всю вашу роботу.

    Так само ви дізнаєтеся, як накладати візерунки на векторні форми і як користуватися маскою шару.

  • 28. Решта відгуки.(тривалість 6: 41)

    Це заключний урок з оформлення відгуків. У ньому ми переробимо наш перший відгук, прибравши зайву інформацію, щоб не перевантажувати сторінку. Так само я розповім, як створювати випадають галереї.

    В кінці цього уроку ви знову отримаєте завдання. Воно допоможе вам підвищити вашу майстерність.
9
"вхід"
  • 29. Вхід: придумуємо дизайн.(тривалість 13: 17)

    У цьому уроці ми займемося дизайном спливаючого вікна входу на сайт. Я покажу вам цікаві рішення деяких завдань. Навчу вас об'єднувати дві форми в одну, що додасть дизайну унікальність.

  • 30. Вхід: переробляємо готовий PSD исходник.(тривалість 13:30)

 
Угорі