Що нового?

Придбаний Мінімалізм. Обробка (Ірина Калмикова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мінімалізм. Обробка

Рада вам представити новий урок " обробка. Мінімалізм". Цей урок буде корисний всім фотографам в абсолютно різних стилістиках, тому що колір і геометрія є на всіх фотографіях, просто десь менше, а десь більше.

На прикладі мінімалізму, де геометрія і колір є ключовими моментами, я розповім вам про 11 найцікавіших і корисних прийомів, які вам точно знадобляться і ви в них закохаєтесь, як і я!

в уроці вас чекає 3 блоки:

Робота з лініями і геометрією. Я розповім вам 6 різних способів створення красивих ліній і навчу спритно виправляти композицію. Багато з цих способів раніше мені були і не потрібні і я про них не знала, але тепер вони відкрили для мене нові шляхи творчості. Впевнена, що ви теж надихнетеся і вам це дозволить створювати більш красиві і унікальні знімки, граючи з лініями.
Робота з кольором. Звичайно ж тут важливо отримувати виключно природну насиченість і красиві однорідні кольори. Я поділюся з вами 2 крутими прийомами.
Робота з тональністю. Цей блок залишається на десерт. Так як саме в ньому буде розкритий мій головний секрет! Це унікальний авторський прийом. Я навчу вас створювати дуже м'які і чисті по тону фотографії. Навіть навпроти неба і навіть в приміщеннях.

Тривалість уроку: 1,5 години.
Додаткові дії та плагіни: не потрібно.
Інформація для моїх постійних слухачів, у яких є практично все на сайті. Спасибі вам величезне за довіру! Так як мій новий стиль в фотографії спирається не тільки на нові прийоми, але і на старі, то якісь з них можливо ви частково чули в деяких матеріалах на сайті ( а їх більше 3000!). Але я врахувала це і навіть якщо мова буде про якомусь відомому від мене прийомі, то він буде на нових прикладах і з новими нюансами, крім цього, звичайно ж в уроці вас чекає багато абсолютно нової інформації. А деякі з методів, які я вже відкривала вам, будуть використані абсолютно з несподіваного боку!

Бонус! Так як всі методи в уроці ідеально підходять для інтер'єрних фотографій, де багато ліній ( а рівно знімати в приміщеннях складно) і багато темних куточків, а потрібен м'яке світло. Тому в уроці, бонусом я записала приклади застосування цих прийомів на інтер'єрних фото. У вас будуть ідеально прямі лінії та гарне м'яке світло!

Продажник
https://privatelink.de/?https://www.irinakalmykova.com/video/65/minimalizm-obrabotka-
 
Угорі