Що нового?

Набір учасників [Наука дизайну] UX / UI анімація (Роман Горелик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5883 ГРН
Учасників: 3 з 3
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 2039.4 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: матеріали курсу
одна з частих вимог до дизайнерів — це навик створення анімації інтерфейсу. Навик, який завжди виділить вас серед конкурентів. Але для багатьох анімація-це просто прикраса дизайну на рівні UI і все. Ми ж розповімо, як створювати новий досвід за допомогою анімації на рівні UX! Ви відкриєте 4-е вимір в дизайні за допомогою анімації
Кому підійде цей курс:
  • UX/UI і продуктовим дизайнерам. Тим, хто хоче поліпшити свій сервіс або додаток інтерактивом і анімацією. Для швидкого тесту гіпотез з анімацією.
  • WEB дизайнерам. Для тих, хто втомився від нудних сайтів і хто хоче урізноманітнити свій проект новими рішеннями, а також ефектно презентувати свою роботу.
  • SMM дизайнерам. Всім бійцям медіа фронту буде корисний цей курс для швидкого створення анімаційних роликів для соц. мережа.
на курсі ви навчитеся:
Створювати цікаву анімацію ваших сайтів і додатків
  1. створювати чуйні інтерфейси. На курсі ми розберемо основи юзабіліті і принципи інтерактивності. Як створити дружній та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  2. створювати анімацію. Ну, звичайно ж весь курс ми будемо вчитися створювати анімацію в різних програмах і сервісах.
  3. працювати в рамках бюджету. Ви дізнаєтеся, яка анімація дорога в розробці, а яку зможете зробити самостійно. Це вкрай цінується в дизайнерах-контакт з реальністю.
  4. передавати анімацію розробникам. Ми навчимося не просто створювати красиві ролики, але і розберемо всі способи передачі ефектів і анімацій для розробки. У тому числі і плагіни для експорту анімації відразу в код.
  5. презентувати дизайн. Найважливіший навик: так як зустрічають по одягу, ви більше не будете показувати замовникам нудні картинки, а дасте можливість потикати і поклацати вже в живій інтерфейс. Або просто зробити ефектну презентацію роботи в портфель.
що потрібно для навчання:
Базова частина роботи буде проходити в програмі After Effects. Звичайно, бажано мати потужний комп'ютер, але підійде навіть старенька прошка 12го року або ноутбук на Windows з 4 ядрами і 8 гігабайтами оперативки.
https://privatelink.de/?https://nauka-dsgn.ru/animation
 
Угорі