Що нового?

Придбаний Невідомий Excel (Костянтин Фест)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

секрети найпопулярнішого редактора електронних таблиць

Що це таке?
Дивлячись на багатьох користувачів, що працюють в Microsoft Excel, замість цієї програми можна легко уявити дерев'яні рахунки. Або предмет, показаний на зображенні.
Що вони роблять у неймовірній за своїми обчислювальними можливостями програмі?
"Малюють" таблиці, обводячи рамки навколо осередків? Рахують суму стобців чи рядків? Будують графіки споживання бензину своєю машиною? Рахують комунальні витрати?

Все це похвально і правильно. Але Excel - не мотузочка з вузликами, яку інки застосовували для своїх нехитрих розрахунків.
Це інструмент, який по повній програмі використовує обчислювальну міць сучасних комп'ютерів для вирішення величезного числа завдань: від побутових до професійних.
Якщо вміти ним користуватися.
Більш того, Excel-це цілий світ. Зі своєю обжитою територією і невивченими землями, що приховують безліч сюрпризів для простих користувачів.

які помилки роблять
Користувачі, що працюють
У MICROSOFT EXCEL?

Їх багато, дійсно багато! Я перерахую тільки найпоширеніші, які зустрічаються найчастіше. Ось ці проступки, які здійснює середньостатистичний користувач Excel перед своїм власним часом і витрачаються зусиллями:


Не вміє створювати... таблиці

Так, так! Мої пальці не заплуталися в кнопках. Саме це і не вміє робити більшість тих, хто заповнює лист Excel числами і текстом, а після обводить надруковане красивою рамкою. Бо це-не таблиця з точки зору організації даних. Такий підхід не дає тих переваг у швидкості роботи, які надають справжні Excel-таблиці. А деякі завдання при цьому і зовсім не можна вирішити.


Не розбирається в числових форматах даних

В результаті він абсолютно не розуміє, як може бути, що при введенні в комірку числа 42614 в ній замість цього виводиться "1 вересня 2016 р.". Або що в одних осередках числа виводяться з двома десятковими знаками, а в інших округлюються до цілої частини.


Не володіє важливими інструментами роботи з даними

В результаті просте завдання поміняти місцями два стовпці або рядки перетворюється в занудну головоломку з безліччю зайвих дій з копіювання, видалення і вставці даних. А якщо таблиця дуже велика, він так і їздить по ній з кінця в кінець, замість того, щоб поділити на блоки і тимчасово приховати непотрібні, щоб надати робочому листу більш компактний вигляд.


Не вміє повною мірою використовувати автозаповнення

Всі люблять розтягувати в Excel цю рамку за квадратик в правому нижньому кутку, миттєво отримуючи стовпчик або рядок, заповнені потрібною інформацією. Але далеко не всі знають про повні можливості цієї функції, яка може допомогти в багатьох випадках, коли ви вводите дані, що повторюються з якоюсь закономірністю.


Не уявляє, що таке зведення даних

...і як працює один з найпотужніших інструментів Excel-Зведені таблиці. Можливості, які він дає для аналізу та подання інформації, величезні як живіт бегемота. Втім, як і кількість часу, які можуть заощадити ця та інші дивовижні функції по зведенню даних.


Не знає, що форматування може бути не тільки

ручним

Тому нашому герою невідомо, що максимальні або мінімальні значення в таблиці, щоб виділити їх червоним кольором, можна не тільки шукати своїми очима, перегортаючи всю таблицю зверху вниз. Excel може сам" підфарбувати " що завгодно по тому алгоритму, який ви йому вкажете.


Не користується фільтрацією даних

Навіть тут бідолаха ставить цінність "ручної праці" вище автоматизації. І замість того, щоб гнучко використовувати фільтри для виокремлення потрібних даних по будь-яким, як завгодно складним умовам, він продовжує наполегливо витрачати свій час на те, що у комп'ютера займе 1 секунду. Зате начальство подумає, що він багато працює, ага.


Не вміє робити розрахунки за допомогою формул

Напевно, він здогадується, що Excel – це не просто рівно розлінований листочок для друку по клітинках, а й програма для серйозних математичних розрахунків. І навіть може натиснути на кнопку" сума", щоб скласти числа в стовпчику. Але ось щоб піти далі, йому вже не вистачає базових знань (що вже говорити, якщо велика частина людей не знає, чим відрізняються відносні і абсолютні посилання на осередок).


Не розуміє всієї потужності вбудованих функцій

В результаті замість того, щоб скористатися тим, що вже давно зроблено, налаштовано і лежить на блюдечку з відомою облямівкою, він починає писати власну триповерхову формулу. Ласкаво просимо в клуб винахідників велосипедів!


Не володіє побудовою графіків і діаграм

Точніше, в якійсь мірі може і володіє, але відбувається це здебільшого якось інтуїтивно. Графіки вставляти виходить, але не завжди вони виглядають так, як потрібно. А про менш відомі речі типу комбінованих і зведених діаграм, діаграм з накопиченням або спарклайнів багато хто навіть не чув.

Як бачите, всі навички користувача по роботі в Excel складаються з розрізнених "обривків", які сформувалися, головним чином, методом "тику". У знаннях немає системності і цілісності.

І це не одиничний випадок. За моїми спостереженнями, більшість користувачів, які заявляють, що вони володіють Microsoft Excel, відчувають описані вище проблеми.

Разом з тим, найчастіше ці користувачі резонно підозрюють, що за звичним фасадом програми ховається щось набагато більше і могутнє. Але як вступити на цю "невідому землю", не уявляють.

Хоча багато хто навіть не припускають, наскільки серйозні можливості по роботі з даними приховані за звичною і – здається – нехитрою сіткою з рядків і стовпців.

до чого ж призводить це
"НЕДОЗНАНИЕ"?

Думаю, відповідь для вас вже очевидна. Поверхнево володіючи Excel і маючи лише неясне уявлення про його реальний потенціал, користувачі

витрачають колосальну кількість свого часу
На виконання тих завдань, які можуть бути граючи
Вирішені за допомогою відповідних інструментів EXCEL

А деякі завдання здаються їм взагалі нездійсненними за допомогою будь-яких функцій. І тоді користувачі самі себе прирікають на довгі години монотонної, каторжної ручної роботи.

Або того гірше ...

Тільки уявіть обличчя свого начальника, якому ви повідомили, що не можете представити інформацію в потрібному йому вигляді.=
=====================
Це класичний відеокурс, що складається з півтора десятків покрокових уроків навчання роботі в Microsoft Excel 2013.

Курс досить компактний, і це є його перевагою. Я не прагнув записати мега-об'ємний матеріал, який би охоплював всі можливості Excel.

Так в більшості випадків це і не потрібно, тому що можливості програми дуже різнопланові і знати всі її функції одній людині немає потреби.

тому "невідомий Excel"
реально вивчити за 3-4 дні

І вже через цей термін вийти на новий, досі недоступний рівень володіння дивовижними можливостями табличного редактора.

Завдання, яке я перед собою ставив-познайомити вас з принципами обробки та аналізу даних, існуючими в Excel. Прості приклади практичного використання можливостей Excel, розібрані в уроках, легко застосувати для вирішення більш специфічних завдань, які є у вашій діяльності.

Після вивчення курсу, Microsoft Excel перестане бути для вас темною конячкою. Ви граючи почнете використовувати в своїй роботі ті його інструменти і функції, які до сих пір були приховані за пеленою невідомості.


основні ХАРАКТЕРИСТИКИ курсу
Кількість уроків: 16 шт.

Загальна тривалість уроків: 4 години 15 хвилин.

Використана версія Excel: 2013.

Дозвіл відеоуроків: 1690 * 1080 пікселів.

Розмір курсу: 1,54 Гб (в архіві - 940 Мб).

Працює на: Windows, OS X, iOS, Android.

https://privatelink.de/?http://excel.konstantinfirst.com/#order-block
 

Вкладення

  • 6 Кб Перегляди: 0
Угорі