Що нового?

Набір учасників Некорсетне плаття з індивідуальною формованою чашкою (Юлія Трофімова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Зняття мірок
Полегшений порядок зняття мірок.

До даного відеокурсу додається лист мірок, який можна роздрукувати і використовувати в своїй роботі.
    • Як правильно визначити лінію талії в подібному виробі. Чим визначення лінії талії в не корсетному плаття відрізняється від корсетного. На що впливає правильно визначення лінії талії і до яких помилок в конструюванні може привести неправильне її положення.
    • правильне положення майбутнього бічного шва ліфа. Які помилки можуть виникнути при неправильному визначенні.
    • Особливості визначення положення майбутнього плечового шва в подібних виробах. Як правильно його визначити.
    • в процесі зняття мірок я буду пояснювати на що впливає та чи інша мірка і як вона відповідає за ідеальну посадку майбутнього виробу по фігурі.
Конструювання
Якщо корсетним сукнею можна перерозподілити фігуру людини і до точити будь-які похибки лекала,то в подібних не корсетних виробах необхідно вибудовувати лекала з точністю до мм.

В рамках даного відеокурсу ви побачите, як робиться скульптурна посадка вироби по фігурі.

В даному блоці буде глибоке занурення в конструювання.
Я буду вибудовувати креслення за мірками і паралельно показувати де знаходиться та чи інша лінія одержуваного лекала на фігурі.

Завдяки такому способу навчання ви дуже швидко навчитеся самостійно конструювати лекала.

В результаті побачите чому за моєю системою конструювання отримане лекало ідеально точно повторює фігуру людини, а отже з'являється можливість шити без єдиної примірки і підгонки по фігурі, аж до довжини виробу.

Ніяких формул і складних розрахунків.

Для побудови лекала вам буде потрібно

не більше 10 хвилин.

Знімаємо мірку з людини, відкладаємо її на кресленні і отримуємо ідеально точне лекало!

  • точний баланс бічного шва.
  • точний вертикальний баланс полички і спинки. Наочно покажу які помилки ведуть до неправильного балансу. В результаті неправильного положення плечового шва і не рівній лінії низу ліфа.
  • ви побачите як прямо з фігури береться мірка і вибудовується точний розчин нагрудної виточки.
  • нахил плеча полички і спинки з точністю до мм.Вам більше ніколи не потрібно буде коригувати висоту плеча на людині.
  • Пройма полички. Які помилки допускаються при побудові і як вибудувати пройму полички так, щоб її не потрібно було підганяти на клієнті.
  • Витачка на лопатковий обсяг спинки. Побудуємо 2 види спинки, з наявністю виточки на лопатковий обсяг і без неї. Ви наочно побачите в яких випадках її категорично не можна вибудовувати, а в яких випадках вона вкрай необхідна.
  • ідеальна пройма спинки без корекції на фігурі.
  • правильне приталювання полички і спинки, при якому ніколи в м'якому виробі у вас не утворюються віялові складки.
  • особливість лінії низу ліфа в відрізних по лінії таліях сукнях.
  • Індивідуальна чашка, як частина сукні з глибоким вирізом на поличці. Красива форма індивідуальної чашки, як її отримати. Точне сполучення індивідуальної чашки з поличкою. Це найкраща альтернатива покупним чашкам, які важко підібрати за розміром і не менш важко з'єднати з глибоким декольте.
  • моделювання чашки під глибокий виріз полички.
  • точне визначення положення чашки в сукні без клієнта.
  • Рукав, як ускладнюючий елемент сукні.
  • буде розкритий секрет застібки в подібних плаття з наявністю втачного рукава, глибокого вирізу на поличці і спинки, а також відсутністю застібки по центру спини.
  • моделювання ліфа без клієнта і макета, відразу на кресленні.
матеріали
Найпростіший варіант даного сукні, це плаття виконане в одному кольорі.

При підборі матеріалів я ускладнила завдання і взяла в роботу 2 кардинально протилежних кольору.

Чорний і білий.

Ви побачите як вигідно їх можна поєднувати і отримати найвищий результат.

Розкрій
Для пошиття даного сукні використані дуже прості і доступні матеріали.

ніяких корсетних сіток, кісточок ригелін, білизняних кісточок, китових вусів і готових чашок.

Ви будете приємно здивовані, що в основі ліфа лежить звичайний фатин.

Как?

Адже цей матеріал в принципі не призначений для подібного не корсетного ліфа?

я розкрию свій секрет і ви побачите, як за допомогою звичайного фатину я отримую таку ідеальну посадку ліфа.

На відео дуже явно видно, що ліф не деформований ні в одному напрямку.

Для виготовлення ліфа можуть зайти звичайні обрізки, які залишаються після розкрою спідниць.

Я покажу всі особливості крою ліфа, в основі якого не корсетна сітка, а звичайний м'який фатин.

Технологія пошиття ліфа
  • особливість пошиття ліфа, коли в основі звичайний фатин.
  • З'єднання куточка-вставки з ліфом. Обробка.
  • Покажу, як точно виставити положення чашок без примірки і на людині.
  • Індивідуальна чашка, як частина сукні. Матеріали для виготовлення чашок. Технологія пошиття. Формовка.
  • З'єднання чашок з ліфом. Особливість вшивання чашок в подібних виробах.
  • ви дізнаєтеся, як м'якому не корсетному сукні надати статичну форму.
  • застібка сукні з секретом.
  • ви дізнаєтеся відповідь на питання:"як при наявності втачних рукавів, відсутності застібки по центру спинки і двох глибоких вирізів, надягати подібне плаття не боячись зіпсувати зачіску.
Рукава і спідниця
  • моделювання.

  • розкрій.

  • декоративне оформлення рукавів.

  • ви дізнаєтеся, як на рукавах отримати градієнт.

  • особливість з'єднання рукава з ліфом в даному виробі. Обробка.

  • Як зробити лицьову спідницю без єдиного вертикального шва.
декорування
Буду використовувати 2 види контрастного мережива, яке доповнить ідею двоколірного сукні.

  • Як працювати з виробом якщо плаття за розміром менше манекена.
  • поговоримо про колір і про те, що саме робить плаття незабутнім.
  • як під час декорування не отримати ефект плям.
  • У даній частині курсу ми будемо малювати мереживом. Ви познайомитеся з технікою декорування яку я часто застосовую в своїй роботі.
  • на що потрібно звертати увагу при виборі мережива.
  • Навчіться "читати" мереживо або як в загальній масі побачити потрібний елемент.
  • поради, які скоротять час декорування в 3 рази!
  • Як бути якщо мереживо різне по тону.
  • ручна вишивка. Для вишивки використані 3 види бісеру, які зроблять гру відтінків.
  • на ваших очах буде народжуватися композиція з мережива. Ви почуєте багато моїх міркувань і думок в процесі декорування.
Для кого буде корисний даний відеокурс?
Для тих, хто має елементарні навички шиття і хоче навчитися шити для дочки, племінниці, внучки, сестри, подруг весільні, вечірні та випускні сукні.
Для тих, хто займається пошиттям ошатного одягу для дорослих і дітей.
Для тих, хто бажає перетворити своє бажання шити ошатний одяг в реальність.
Для тих, хто шиє і володіє власними весільними салонами, шоу-румами, студією з прокату, ательє.

У чому секрет ідеальної посадки даного сукні?
Секрет ідеальної посадки даного сукні криється саме в лекалі!
Вивчивши даний курс, ви навчитеся конструювати ідеально точні лекала
і робити скульптурну посадку виробів.
Ваші не корсетні м'які сукні будуть візуально мати ефект корсетного!


https://asp-lessons.com/nachinayushhie-mastera/ne-korsetnoe-plate-s-individualnoj-formovannoj-chashkoj/
 
Угорі