Що нового?

Придбаний Нова ніша. 2 серія " магніт і воронка "(Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
всі приховують КУХНЮ
Зараз вже багато хто говорить про автоматичні воронках. Але часто ми бачимо застарілі кейси і завищені обіцянки, що викликають сумніви і питання.
Продається багато технологій і майже ніхто не готовий показати внутрішню кухню.

А якщо хтось щось показує, то часто на своїй лояльній і розігрітій базі. Або в тій сфері, якій вони вже роками працюють і прийшли до непоганих показників шляхом багаторічних проб і помилок.
У таку базу можна запустити майже будь-який продукт з невеликим чеком і він майже гарантовано буде проданий.
я поки не бачив нікого, хто був би готовий ризикнути продемонструвати свої технології в справі на новій холодній аудиторії.
І, якщо задуматися, воронка може бути не особливо хороша і при цьому давати непогані результати, якщо через неї просувається знаменитість, або аудиторія вже добре знайома з автором за рахунок ранньої з нею роботи.

Процес крок за кроком
Коли я вперше зацікавився темою автоматичних воронок, то найбільше мені не вистачало робочих прикладів.
Дуже багато цікавих теорій і ніде не було можливості подивитися як же це все застосовується на практиці.
І я не про готову відбудовану воронку. Ні ,хотілося побачити, як створення воронки відбувається крок за кроком.

Адже одна справа отримати інструкцію з будівництва будинку і зовсім інша справа побувати на будівництві і побачити своїми очима, як будується будинок за тією ж технологією, що описана в інструкції.
Погодьтеся, це зовсім інший рівень ясності і розуміння.

реаліті "нова ніша"
Днями я думав, що ще корисного і цінного я можу дати своїм клієнтам.
І прийшов до висновку, що можу дати їм якраз те, що так не вистачало мені, коли я розбирався в темі автоворонок і старту інфобізнесу в нових нішах.

мені не вистачало демонстрації. Саме це я і вирішив запропонувати.
Але я вже мав досвід запуску реаліті і знаю, наскільки погано можуть працювати затяжні реаліті.

Погано з обох сторін.
По-перше, їх втомлюються стежити за повільним розвитком і з часом зливаються. З часом множинні звіти накопичуються, а потім так і не проглядаються.

По-друге, сам ведучий реаліті розслабляється. Адже йому вже заплатили гроші і з часом це підкріплення робить все менше і менше вплив на нього, щоб робити випуски реаліті по-справжньому цінними і цікавими.
І не тому, що ведучий поганий. А просто так працює наша мотивація.
І мені прийшла в голову думка піти іншим шляхом. І запустити реаліті-серіал, де кожну серію можна купити окремо.

В результаті:
І вам не обов'язково дивитися всі серії, а тільки найбільш актуальні та цікаві. І для мене це постійне підкріплення. Так як за кожну серію окремо Я отримую оплату і плюс вона перетворюється в окремий продукт.


 
Угорі