Що нового?

Придбаний Одягайся як богиня. Як архетипи впливають на наш зовнішній вигляд (Катерина Лихачова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 96 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

З книги дизайнера і засновника бренду Lakshmi fashion Катерини Лихачової ви дізнаєтеся, як за допомогою системи архетипів створити гардероб, який розкриє нові або виявить приховані грані вашої особистості, і як легко змінити життя на краще, якщо одного разу ви ризикнете поміняти свій імідж.

Прочитала книгу залпом! Тема усвідомленості для мене цікава в цілому. Для мене великим відкриттям стало те, що усвідомлено можна підходити до вибору і стилю одягу. Але не тільки виходячи з переваг, смаку, комфорту і т. д, а у відповідність з тими життєвими цілями, які ми перед собою ставимо! І це дійсно змінює наше життя на краще! Як це правильно зробити розповідає автор книги, за що їй велике спасибі! Сподобалися ілюстрації, т. к. я візуал і цікаві історії з життя автора)

У книзі представлена дуже цікава інформація, яку ви ніде не зустрінете! Після неї я мимоволі стала виглядати ці самі архетипи в оточуючих, а одягатися - "з розумом"))) дуже корисно до прочитання!

Ця книга-посібник для всіх жінок! Якщо у вас є смак, ви просто не маєте права її не прочитати. Я захоплена! Читається легко, буквально на одному диханні!
Дякую автора за цей твір!

Дуууже цікава і потрібна, на мій погляд, книга для кожної дівчини і жінки! Для мене особисто знайшлося багато одкровень і відкриттів не тільки в світі моди і стилю, але і здивував такий цілісний вдумливий підхід і перехід автора через зовнішній вигляд до внутрішнього жіночого стану і навіть особистісних трансформацій. Несподівано глибоко і корисно виявилося!
  • вікове обмеження: 16 +
  • Дата виходу на ЛітРес: 24 березня 2021
  • Об'єм: 110 стор. 8 ілюстрацій
формати: FB2, EPUB, iOS.EPUB, ще 7
https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/ekaterina-lihacheva/odensya-kak-boginya-kak-arhetipy-vliyaut-na-nash-vnesh/
 
Угорі