Що нового?

Набір учасників Основи просторового бачення картин. Тариф з перевіркою домашніх завдань (Олена Ненастіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 145.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Унікальна п'ятиступінчаста система навчання
від Олени Ненастиной

Побудована на вивченні руху форми в просторі, входу в простір картини, руху всередині картини, конструювання простору картини. Ця система навчання-авторська інтерпретація класичних законів композиції і одночасно новий погляд на світ.
Авторська методика викладання успішно випробувана Оленою Ненастіною в Московському Державному університеті друку ім. І. Федорова та Національному інституті дизайну.
Основне завдання курсу-навчити вас бачити і вибудовувати гармонійні композиції в роботах. Ви зможете знайти свою власну мову, стиль і метод малювання, розширити горизонти в розумінні і осягненні живопису. Навчіться не боятися і експериментувати. А це і є творчість.

5 ступенів
Практичний онлайн-курс

1. Вивчення законів композиції з точки зору ритмів, колірних і тональних плям
Вивчення законів композиції, ритмів плям, що рухаються по поверхні листа. Ми займаємося колажем, щоб поступово розкриватися, не боятися помилитися. Вчимося читати картини і бачити роботи майстрів під іншим кутом: не просто дивитися з позиції "подобається - не подобається", а вміти аналізувати і прочитувати таємний сенс, підтекст, який завжди є у великому творі.
2. Творчий натюрморт в різних техніках колажу
Головне завдання цього етапу-навчитися вільно оперувати об'єктами в просторі листа при складанні композиції. Ми будемо вивчати, як зробити колаж, застосовуючи фактури і різні матеріали. Розкладемо предмет на шматочки, руйнуючи його форму, а потім зберемо нову форму, знаходячи нові зв'язки між об'єктами. Вивчимо, як складати палітру і використовувати її кольору в роботі. Все це необхідно для створення гармонійного і цілісного твору.
3. Моделювання простору картини через рельєф
На цьому етапі ми навчимося знаходити форми простору листа. У кожній картинці укладена якась просторова форма: або хаотична, не організована, або художник її вибудовує осмислено. Спочатку ми будемо створювати моделі форми простору листа, а вже потім, в малюнках, відтворювати і зберігати цю форму. При цьому вписувати в неї дрібні елементи, предмети, але намагаючись не зруйнувати велику форму.
4. Вивчення технік сухої пастелі
Будемо освоювати цей цікавий, м'який, різноманітний матеріал. Вивчати можливості та особливості малювання сухою пастеллю на кольоровому папері, а також малювання по мокрому. Почнемо з м'яких матеріалів-вугілля, сангіна, щоб відчути папір як вібруючу поверхню, в яку можна зануритися. Тонкість матеріалів допомагає відчути безліч градацій, які можуть бути використані. Відчути щільність і м'якість просторового середовища, яка створюється за рахунок різноманітних дотиків.
5. Вивчення технік Масляної пастелі
На п'ятому ступені ми будемо вивчати мій улюблений матеріал - масляну пастель. Це складний і цікавий матеріал. Масляна пастель відрізняється від сухої більшою пластичністю, має свої особливості і переваги. Дуже зручна і надійна при роботі на пленері. Працювати з нею, на відміну від сухої пастелі, більш складно, але зате вона дає більше можливостей для застосування різних технік.

Тариф з перевіркою домашніх завдань
  • 5 уроків у записі
  • 5 домашніх завдань зі зворотним зв'язком від викладача
  • перевірка домашніх завдань викладачем: відеорозбори робіт студентів
  • Доступ до творчої вітальні в Facebook для спілкування всіх студентів курсу з можливістю отримати коментар від викладача
https://nenastina.com/courses#rec282845510
 
Угорі