Що нового?

Набір учасників Основи російського більярду. Тариф Базовий (Ярослав Гладський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1148 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Онлайн курс Ярослава Гладского

Основи російського більярду
Старт курсу 19.09.2021

Комплекс уроків і вправ з російського більярду, розроблений для гравців початкового і продовжує рівня за методикою Московської академії більярду

Програма на 4 тижні навчання

1
Стійка і мости
Розберемо поетапно як встати в стійку, як наносити удар, як тримати кий і розглянемо основні помилки. Так само в цьому уроці розберемо 5 основних видів мостів. В кінці заняття вам будуть дані вправи для самостійної роботи.

2
Клапштос, накат, відтяжка
Прямі кулі це основа. Саме тому ми приділимо все заняття прямим кулям. Розберемо як робити клапан, накат і відтяжку. Після заняття вам будуть дані вправи на відпрацювання засвоєного матеріалу.

3
Різання чужих куль
Розберемо 2 основних способи прицілювання. Упор в цьому уроці буде на практику і розбір ключових помилок. Розуміння різання в першу чергу приходить з напрацюванням правильно підібраних вправ, які ми розберемо на уроці, а так само ви відпрацюєте самостійно, виконуючи домашнє завдання.

4
Свояки
Обговоримо чому в свояках так важливо потрапляти в півшара і як нам це допоможе в подальшому. Розберемо, як сила удару впливає на відскік свояка від прицільного і виконаємо ряд вправ на відпрацювання, без яких рухатися далі вкрай непродуктивно.

5
Виходи і відіграші
В крайньому занятті нашого курсу розберемо початкові відіграші а так само виходи. Ми переконані, що навіть якщо ви граєте п'ятий раз в житті, в деяких ситуаціях необхідно думати на кілька ударів вперед.
Автор і ведучий курсу
https://privatelink.de/?http://billiardonline.ru
 
Угорі